Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CLARKS Sandále pro chlapce, SOFTLY FUN blue leather

CLARKS Sandále pro chlapce, SOFTLY FUN blue leather

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.271 Kč
908 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 363 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A06722500000002

CLARKS Sandále pro chlapce, SOFTLY FUN blue leather
Sandále

Značková kvalita firmy CLARKS

Aktuální moderní kombinace s obuvnickým umem. Každoročně se prodá na 50 milionů párů bot této značky. Excelentní kvalita a inovativní design na nejvyšším stupni. Tato firma byla založena již v roce 1825, v jedné anglické vesničce Somerset. Nyní je velice známou značkou ve 35 zemí na celém světe.

Boty Clarks se původně vyráběly pro poštáky, kteří v nich museli vydržet desítky pochůzek denně. Kvůli neobvyklému pohodlí a kvalitě si značka získala velké množství spokojených zákazníků a vrhla se do designu pěkné volnočasové, společenské ale i bussines obuvi.Britské Clarksy se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů a přináší nevšední pohodlí každému uživateli.

Kožené sandále pro každý den. Díky suchému zipu se přizpůsobí každé nožce. Protiskluzová a elastická podrážka.

Popis výrobku:
• Vrchní materiál: kůže
• Vnitřní výpln: kůže
• Podrážka: guma

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CLARKS Sandále pro chlapce, SOFTLY FUN blue leather
MOC¹ 1.271 Kč
908 Kč