Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CollectA Lesní zvířátka - Kapybara

CollectA Lesní zvířátka - Kapybara

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • CollectA Lesní zvírátka - Kapybara, mláde

MOC¹ 89 Kč
70 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 19 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A084288

CollectA Lesní zvířátka - Kapybara
Kapybara
Lesní zvířátka - dopln si sbírku
Číslo výrobku: 88540

Kapybara je největší žijící hlodavec. Jejich přirozeným prostředím jsou tropické a teplé kraje Jižní Ameriky východně od And, vždy blízko u vody.

Mohutný, tupě zakončený čenich, bez ocasu. Na zemi sedí často jako pes. Základní zbarvení je hnědé. Srst je překryta dlouhými a hrubými pesíky, podsada je hustá a měkká.

V nebezpečí vždy utíkají do vody a ozývají se ječivým alarmujícím hlasem. Individuální hlasová komunikace probíhá pomocí chrochtání a švitoření, slyšitelného většinou jen zblízka. Je výborný plavec a dovede se i potápět, pod vodou vydrží 8 až 10 minut.

Popis výrobku:
• Rozměr v cm (dxšxv): 7.5x2.5x3.7
• Od 3 let!

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 3 let! Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Cena
65 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CollectA Lesní zvířátka - Kapybara
MOC¹ 89 Kč
70 Kč