Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CONCORD Reverso Blazing Yelow 2016

CONCORD Reverso Blazing Yelow 2016

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 13 kusy k dispozici!

MOC¹ 10.364 Kč
7.290 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 3.074 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170786

CONCORD Reverso Blazing Yelow 2016
i-Size/ velikost: do 105 cm tělesné výšky, hmotnost: do 23 kg, věk: do ca. 4 let

Inovace Reboard: extrémně vysoká bezpečnost a velmi nízká hmotnost

CONCORD REVERSO přesvědčí velkým spektrem nasazení. Díky speciálně tlumené novorozenecké vložce je autosedačka plnohodnotná od narození do 3 až 5 měsíců Pak je bez vložky vhodná pro děti až do výšky 105 cm. Co se týče manipulace, je CONCORD REVERSO napřed v porovnání s jinými autosedačkami Reboard. Pohodlné otočné knoflíky umožnují nastavení opěrné nohy a především polohy na sed a leh. To se dá provést pohodlně ze sedadla řidiče.

Obecně jsou veškeré možnosti nastavení přístupné ze všech stran a opatřeny jednoznačnými, mechanickými kontrolkami červené a zelené barvy. To platí i o Isofixovém upevnění. CONCORD REVERSO zosobnuje novou generaci autosedaček typu Reboard. Jeho přehledné tvarování zobrazuje novodobou techniku. Hliníkový rám kolem dokola „LIGHT WEIGHT PROTECTION FRAME“ s multifunkční skořepinou uvnitř - kompletně z materiálu absorbujícího nárazy - znamená maximální ochranu při minimální hmotnosti. S novorozeneckou vložkou váží CONCORD REVERSO 10,9 kg, bez vložky se dostane dokonce pod 10 kg (9,9 kg).

Podrobnosti:
• Nový Concord Reboard Reverso splnuje novou evropskou normu i-Size a nabízí nejvyšší bezpečnostní standard při minimální hmotnosti.
• Velmi snadné ovládání a vhodný pro děti od narození do tělesné výšky 105 cm
• Novorozenecká vložka: Autosedačka je plnohodnotná pro miminka od narození do 3 až 5 měsíců
• Komfort při ovládání: snadné nastavení velikosti na sezení nebo polohy na ležení prostřednictvím otáčecích knoflíků, které jsou vždy přístupné
• Příjmené klima: obzvláště velké odvětrávací otvory v zádové oblasti pro optimální vzduchovou cirkulaci
• Light Weight Protection Frame: maximální bezpečnost při minimální hmotnosti díky hliníkovému rámu a multifunkční vnitřní skořepině
• Automatická pomoc při montáži: Odpružená noha s automatickým přizpůsobením na sedadlo auta
• Hmotnost: 10,9 kg

Opěrná noha se nedá sklopit nebo odejmout, jen výškově nastavit.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CONCORD Reverso Blazing Yelow 2016
MOC¹ 10.364 Kč
7.290 Kč