Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black

CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Cool Beige
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Walnut Brown
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Tomato Red
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Rose Pink

MOC¹ 10.909 Kč
7.980 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 2.929 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151948

CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black
i-Size/ velikost: do 105 cm velikosti dÝtěte, hmotnost: do 23 kg, věk: do ca. 4 let

Inovace Reboard je extra bezpečná a extra lehká

Oproti názoru mnoha rodičů se hodÝ autosedačky proti směru jÝzdy naprosto vřborně i pro staršÝ děti, kterÚ již z vajÝčka odrostly.

Űasto uváděnÚ tÚma nevolnosti při cestovánÝ by nemělo hrát do věku 4 až 6 let žádnou roli, protože systÚm pro rovnováhu dětÝ je dle expertů plně vyvinut až v tomto časovÚm rámci.
NavÝc jsou děti zvyklÚ od začátku jezdit proti směru jÝzdy. Proč tedy neponechat tento směr tak dlouho, jak to jen možnÚ?
Dokonce se vycházÝ z toho, že děti jezdÝcÝ proti směru jÝzdy jezdÝ v autě pohodověji, protože se mÚně namáhajÝ klidnřm sledovánÝm ubÝhajÝcÝ krajiny v postrannÝm nebo zadnÝm okně než stále novřm zaměřovánÝm obrazů po směru jÝzdy.

V přÝpadě nárazu nabÝzÝ autosedačka proti směru jÝzdy velkou bezpečnost zejmÚna s ohledem na zatÝženÝ krčnÝ páteře. Proto jsou takovÚ autosedačky zejmÚna ve Skandinávii prvnÝ volbou.

Concord Reverso Plus přesvědčÝ svřm velkřm spektrem nasazenÝ. DÝky speciálně tlumenÚ novorozeneckÚ vložce je autosedačka plnohodnotná od narozenÝ do 3 až 5 měsÝců Pak je bez vložky vhodná pro děti až do vřšky 105 cm.

Co se třče ovládánÝ, je CONCORD Reverso Plus jinřm autosedačkám Reboard o mnohÚ napřed. PohodlnÚ otočnÚ knoflÝky umožnujÝ nastavenÝ opěrnÚ nohy a předevšÝm polohy na sed a leh. To se dá provÚst pohodlně ze sedadla řidiče. Obecně jsou veškerÚ možnosti nastavenÝ přÝstupnÚ ze všech stran a opatřeny jednoznačnřmi, mechanickřmi kontrolkami červenÚ a zelenÚ barvy. To platÝ i o IsofixovÚm upevněnÝ.

CONCORD Reverso Plus ztělesnuje novou generaci Reboard autosedaček. Jeho přehlednÚ tvarovánÝ zobrazuje novodobou techniku. V hlinÝkovÚm rámu kolem dokola „light weight protection frame“ je uvnitř multifunkčnÝ skořepina, která je kompletně z materiálu, kterř pohlcuje nárazy, čÝmž nabÝzÝ maximálnÝ ochranu při mimimálnÝ hmotnosti.

S novorozeneckou vložkou vážÝ CONCORD Reverso Plus 10,9 kg, bez nÝ dokonce 10 kg (9,9 kg).

SedacÝ vložka extra
S Reverso Plus obdržÝte extra měkkou sedacÝ vložku. Tato sedacÝ vložka se dá použÝvat v přechodnÚ době od kojence (použitÝ s pevnou novorozeneckou vložkou) k malÚmu dÝtěti (použitÝ bez sedacÝ vložky).

VÝce pohodlÝ
Spousta mÝsta v oblasti opěrky hlavy zajistÝ pohodlÝ, dobrř vřhled a pokud možno plochou polohu na leženÝ dÝtěte.

Plus v bezpečnosti
Reverso Plus splnuje extra vysokÚ nároky švÚdskÚho testu Plus. Velmi měkkř tlumÝcÝ materiál zajištuje navÝc vÝce bezpečnosti a pohodlÝ v oblasti ramen.

Detaily:
 • Reboard Innovation - extrÚmně bezpečná, extrÚmně lehká: 10,9 kg s novorozeneckou vložkou, jen 9,9 kg bez vložky
 • Novř Concord Reboard Reverso splnuje novou evropskou normu i-Size a nabÝzÝ nejvyššÝ bezpečnostnÝ standard při mimimálnÝ hmotnosti
 • Novorozenecká vložka Autosedačka je plnohodnotnřm vajÝčkem od přibližně 3 do 5 měsÝců
 • Velmi snadnÚ ovládánÝ a vhodná pro děti od narozenÝ do tělesnÚ vřšky 105 cm
 • Přátelská uživateli: PohodlnÚ otočnÚ knoflÝky umožnujÝ nastavenÝ opěrnÚ nohy a zejmÚna polohy na sezenÝ / leženÝ; jsou přÝstupnÚ ze všech stran
 • PohodlnÚ podmÝnky: ExtrÚmně dobrÚ odvětrávánÝ autosedačky v zádovÚ oblasti dÝky velkřm, propustnřm odvětrávacÝm štěrbinám v zadnÝ stěně
 • Leight weight protection frame: DÝky hlinÝkovÚmu rámu kolem dokola a multifunkčnÝ skořepině uvnitř nabÝzÝ maximálnÝ ochranu při minimálnÝ hmotnosti
 • AutomatickÚ přizpůsobenÝ desky na nohy s odpruženÝm: Deska se automaticky přizpůsobÝ autu a usnadnÝ tak montáž a vřměnu mezi auty
TechnickÚ detaily:
 • Rozměry (D x Š x V): 80 x 44 x 46 cm
 • Rozměry s opěrnou nohou: 76 až 100 cm
 • Hmotnost: 10,9 kg

Příslušenství

Cena
297 Kč
Cena
1.590 Kč
Cena
899 Kč
Cena
138 Kč

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black
MOC¹ 10.909 Kč
7.980 Kč