Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black

CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Graphite Grey
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Walnut Brown
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Tomato Red
 • CONCORD Reverso Plus 2016 Ocean Blue

MOC¹ 10.909 Kč
7.890 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 3.019 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151948

CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black
i-Size/ velikost: do 105 cm velikosti dítěte, hmotnost: do 23 kg, věk: do ca. 4 let

Inovace Reboard je extra bezpečná a extra lehká

Oproti názoru mnoha rodičů se hodí autosedačky proti směru jízdy naprosto výborně i pro starší děti, které již z vajíčka odrostly.

Űasto uváděné téma nevolnosti při cestování by nemělo hrát do věku 4 až 6 let žádnou roli, protože systém pro rovnováhu dětí je dle expertů plně vyvinut až v tomto časovém rámci.
Navíc jsou děti zvyklé od začátku jezdit proti směru jízdy. Proč tedy neponechat tento směr tak dlouho, jak to jen možné?
Dokonce se vychází z toho, že děti jezdící proti směru jízdy jezdí v autě pohodověji, protože se méně namáhají klidným sledováním ubíhající krajiny v postranním nebo zadním okně než stále novým zaměřováním obrazů po směru jízdy.

V případě nárazu nabízí autosedačka proti směru jízdy velkou bezpečnost zejména s ohledem na zatížení krční páteře. Proto jsou takové autosedačky zejména ve Skandinávii první volbou.

Concord Reverso Plus přesvědčí svým velkým spektrem nasazení. Díky speciálně tlumené novorozenecké vložce je autosedačka plnohodnotná od narození do 3 až 5 měsíců Pak je bez vložky vhodná pro děti až do výšky 105 cm.

Co se týče ovládání, je CONCORD Reverso Plus jiným autosedačkám Reboard o mnohé napřed. Pohodlné otočné knoflíky umožnují nastavení opěrné nohy a především polohy na sed a leh. To se dá provést pohodlně ze sedadla řidiče. Obecně jsou veškeré možnosti nastavení přístupné ze všech stran a opatřeny jednoznačnými, mechanickými kontrolkami červené a zelené barvy. To platí i o Isofixovém upevnění.

CONCORD Reverso Plus ztělesnuje novou generaci Reboard autosedaček. Jeho přehledné tvarování zobrazuje novodobou techniku. V hliníkovém rámu kolem dokola „light weight protection frame“ je uvnitř multifunkční skořepina, která je kompletně z materiálu, který pohlcuje nárazy, čímž nabízí maximální ochranu při mimimální hmotnosti.

S novorozeneckou vložkou váží CONCORD Reverso Plus 10,9 kg, bez ní dokonce 10 kg (9,9 kg).

Sedací vložka extra
S Reverso Plus obdržíte extra měkkou sedací vložku. Tato sedací vložka se dá používat v přechodné době od kojence (použití s pevnou novorozeneckou vložkou) k malému dítěti (použití bez sedací vložky).

Více pohodlí
Spousta místa v oblasti opěrky hlavy zajistí pohodlí, dobrý výhled a pokud možno plochou polohu na ležení dítěte.

Plus v bezpečnosti
Reverso Plus splnuje extra vysoké nároky švédského testu Plus. Velmi měkký tlumící materiál zajištuje navíc více bezpečnosti a pohodlí v oblasti ramen.

Detaily:
 • Reboard Innovation - extrémně bezpečná, extrémně lehká: 10,9 kg s novorozeneckou vložkou, jen 9,9 kg bez vložky
 • Nový Concord Reboard Reverso splnuje novou evropskou normu i-Size a nabízí nejvyšší bezpečnostní standard při mimimální hmotnosti
 • Novorozenecká vložka Autosedačka je plnohodnotným vajíčkem od přibližně 3 do 5 měsíců
 • Velmi snadné ovládání a vhodná pro děti od narození do tělesné výšky 105 cm
 • Přátelská uživateli: Pohodlné otočné knoflíky umožnují nastavení opěrné nohy a zejména polohy na sezení / ležení; jsou přístupné ze všech stran
 • Pohodlné podmínky: Extrémně dobré odvětrávání autosedačky v zádové oblasti díky velkým, propustným odvětrávacím štěrbinám v zadní stěně
 • Leight weight protection frame: Díky hliníkovému rámu kolem dokola a multifunkční skořepině uvnitř nabízí maximální ochranu při minimální hmotnosti
 • Automatické přizpůsobení desky na nohy s odpružením: Deska se automaticky přizpůsobí autu a usnadní tak montáž a výměnu mezi auty
Technické detaily:
 • Rozměry (D x Š x V): 80 x 44 x 46 cm
 • Rozměry s opěrnou nohou: 76 až 100 cm
 • Hmotnost: 10,9 kg

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CONCORD Reverso Plus 2016 Midnight Black
MOC¹ 10.909 Kč
7.890 Kč