Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
COPPENRATH Omalovací oblečení - princezna Lillifee

COPPENRATH Omalovací oblečení - princezna Lillifee

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

217 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143046

COPPENRATH Omalovací oblečení - princezna Lillifee
Kreativní zábava při oblékání pro fanoušky Lillifee. Princezna Lillifee a její kamarádky čekají na to, až budou pěkně oblečeny. Dva archy nálepek a doplnků se dají pestře omalovat pomocí duhové tužky. Pomocí přibaleného třpytkového lepidla a třpytivých kamínků se dá všechno pěkně ozdobit.
Nálepky se dají znovu slepit, takže se dají figurky znovu nově obléci. Pomocí vhodných opěrek, které se vytlačí z lepenky, se dají hotové figurky postavit.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 12393
• Obsah: Tři figurky z lepenky, opěrky, dva archy nálepek s 52 nálepkami, duhov tužka, devět třpytivých kaménků, třpytivé lepidlo
• Rozměry výrobku: Balení s průhledným okénkem ca. 28 cm x 18 cm x 2 cm

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

COPPENRATH Omalovací oblečení - princezna Lillifee
217 Kč