Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Corolle Koupací panenka jahoda 30 cm
Momentálně vyprodáno

Corolle Koupací panenka jahoda 30 cm

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.091 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A177827

Corolle Koupací panenka jahoda 30 cm
30 cm velká koupací panenka miluje koupání a hraní ve vodě. Díky doprovodu panenky si dítě rychle zvykne na všechny druhy vody - vodu ve vaně (mýdlovou vodu), vodu v bazénu (chlorovanou vodu) nebo mořskou vodu (slanou vodu). Panenka se dá zavěsit díky poutku na zádech, takže rychle uschne. Velikost panenky se přesně hodí pro ruce dítěte. Paže, nohy a hlava jsou z měkkého vinylu a voní lehce pro vanilce. Modrá spící očka se zavírají, když se položí na záda. Na sobě má šaty, leginy a klobouk a má také kačenku.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DMN16
 • Rozměr: 30 cm
 • Věk: Od 18 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.