Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Corolle Mon Premier Sada příslušenství
Momentálně vyprodáno

Corolle Mon Premier Sada příslušenství

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.091 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A177837

Corolle Mon Premier Sada příslušenství
Příslušenství řady Mon Premier bylo vyvinuto s ohledem na potřeby malých maminek, aby mohly každý den pečovat o své panenky. Odpovídá bezpečnostním normám pro děti od 18 měsíců. řádně kontrolováno pro optimální bezpečnost. Taška s 12 dílnou sadou příslušenství: 1 bryndák, 1 sušenka, 1 lžička, 1 talíř, 1 sklenička na kaši, 1 dudlík, 1 lahvička, 1 ohřívačka na lahvičky, 1 dóza s krémem, 1 kalhotky, 1 malý ručník, 1 nočník a 1 kačenka do vody. Měkká taška s exkluzivním potiskem Corolle. Madlo Pro všechny panenky o velikosti 30 cm. Kompletní sada příslušenství pro panenku.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DMT36
 • Věk: Od 18 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.