Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Corolle Set Baby doplnky třešnově červené 36/42 cm
Momentálně vyprodáno

Corolle Set Baby doplnky třešnově červené 36/42 cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 955 Kč
922 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A177849

Corolle Set Baby doplnky třešnově červené 36/42 cm
Příslušenství řady Les Classiques, aby mohla malá maminka pečovat o svou panenku. Příslušenství na péči odpovídá bezpečnostním normám pro děti od 3 let. řádně kontrolováno pro optimální bezpečnost. Taška s 12 dílnou sadou příslušenství: 1 plastový bryndák, 1 lžička, 1 talíř, 1 dudlík, 1 zubní kartáček, 1 zubní pasta (bez obsahu), 1 lahvička mléka (bez obsahu), 2 plenky a 1 malý ručník. Měkká taška s exkluzivním potiskem Corolle je přenosná. Vhodné pro všechny panenky o velikosti 36 a 42 cm. Tato sada příslušenství umožní malé mamince péči o svou panenku. Lžička není kompatibilní s panenkou Lia.

Podrobnosti:
  • Űíslo výrobku výrobce: DMT33
  • Pro všechny panenky o velikostech 36 cm a 42 cm.
  • Věk: Od 3 let.
  • Doručení zásilek:

    Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

    Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.