Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Aton 3S 2015 Dune

CYBEX Aton 3S 2015 Dune

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • CYBEX Aton 3S 2015 Ocean

MOC¹ 4.635 Kč
3.790 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 845 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A132518

CYBEX Aton 3S 2015 Dune
Třída 0+, od narození do 13 kg, od narození do přibližně 18 měsíců

Třetí generace úspěšné dětské autosedačky

Nová funkce, která garantuje pokud možno vodorovný úhel mezi hlavou, krkem a hrudí zabrání přepadávání hlavy dopředu a redukuje tak nebezpečí náhlých dýchacích potíží zejména u novorozenců a předčasně narozených dětí. Novodobé postranní chrániče i výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů završují velmi dobrou ochranu autosedačky absorbující energii v případě nárazu. Integrovaná sluneční stříška XXL Cabrio s UVP 50+ chrání dítě před sluncem a větrem. Jako příslušenství k Aton 3S jsou k dostání dvě praktické základny, které znamenají více bezpečnosti a stability. Autosedačka se jednoduše nasadí a dá se používat bez extra zabezpečení pásy auta. Indikátor potvrdí správnou montáž.

Integrované nastavení výšky sedu
Převážení předčasně narozených dětí a malých miminek představuje vysoké nároky pro rodiče, ale i na vysoce technicky vyvinutý výrobek jako je vajíčko. Proto byla ve spolupráci s německými lékaři a porodními asistentkami vyvinuta a otestována nová funkce, kter umožnuje pokud možno co nejplošší úhel lehu a tím výrazně redukuje riziko udušení při přepadení hlavičky dopředu. Sedací vložka může díky složení spodní oblasti navíc regulovat výšku pánve.

Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. systém)
Díky systému L.S.P. obsahuje Aton 3S "systém včasného varování". Již první impuls nehody je zaznamenán a dále předán bočními chrániči, které jsou vyklapnuty směrem ke dveřím. Flexibilní strukutura materiálu skořepiny pohlcuje síly nárazu a odvádí je od miminka pryč. Díky této technické inovaci mohla být zvýšena bezpečnost při bočním nárazu o zhruba 40% .

8x výškově polohovatelná opěrka hlavy
Nová 8x výškově polohovateln opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším stavebním prvkem ve skvělé ochraně proti bočnímu nárazu. Výška pásů se změní automaticky s polohou opěrky hlavy. Je to výrazné usnadnění pro rodiče, protože odpad navlékání a vyvlékání pásu a je tím zabráněno překroucení pásu. Pásový systém Y se osvědčil právě u velmi malých dětí jako dobré a pohodlné bezpečnostní řešení.

Integrovaná sluneční stříška Cabrio XXL
Nová a obrovsk sluneční stříška Cabrio XXL skýtá velký ochranný rádius proti slunečním paprskům a silnému větru. Je testována na UV 50+, nastavitelná do 4 stupnů a neviditelně zmizí za stínidlem, když už není potřeba.

Další funkce:
• 8x výškově polohovateln opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů
• Skořepina absorbující energii
• Integrovaná XXL sluneční stříška s UV 50+
• Ochrana při lineárním bočním nárazu (L.S.P. System)
• Extra široké pásy do Y pro extra komfort a bezpečí

Detaily:
• Rozměry: D 639 mm x Š 440 - 515 mm x V 558 mm
• Hmotnost: 4,8 kg
• Potah stahovatelný a pratelný na 30 stupnů
• Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Příslušenství

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Aton 3S 2015 Dune
MOC¹ 4.635 Kč
3.790 Kč