Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Aton 4 2016 Mars Red

CYBEX Aton 4 2016 Mars Red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 4.635 Kč
4.350 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 285 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150117

CYBEX Aton 4 2016 Mars Red
Třída 0+, od narození do 13 kg, od narození do přibližně 18 měsíců

Zvláštní funkce, která garantuje pokud možno plochý úhel při ležení mezi hlavou, krkem a hrudním košem, zabrání přepadávání hlavičky vpřed a redukuje nebezpečí zadušení. Další funkce jako výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, které ještě vylepšují dobrou ochranu v případě nehody díky skořepině pohlcující energii v kombinaci s osvědčenou ochranou při bočním nárazu a velká sluneční stříška Cabrio XXL se spojují ve výbornou dětskou autosedačku pro novorozence a předčasně narozené děti. Vajíčko se upevňuje pásy auta nebo pomocí základny, která je k dostání jako příslušenství.

Integrované nastavení výšky posazení
Svalovina na šíji dítěte i reflexy malého miminka jsou ještě příliš slabé, čímž může dojít k nebezpečnému přepadení hlavy s přiškrcením vzduchové trubice až k nebezpečí udušení. Společně s německými lékaři a porodními asistentkami byla vyvinuta a testována nová funkce, která umožňuje pokud možno plochý úhel v lehu a redukuje nebezpečí zadušení při přepadnutí hlavy dopředu. Sedací vložka může díky složení spodní oblasti navíc regulovat výšku pánve.

Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. systém)
Lineární ochrana proti bočnímu nárazu (L.S.P. systém) absorbuje síly bočního nárazu ve spojení se skořepinou pohlcující energii. Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je odveden již první impuls nehody pomocí vyklapnutého chrániče a ten je absorbován pomocí flexibilní struktury materiálu skořepiny. Flexibilní struktura materiálu vajíčka absorbuje nárazové síly a odvádí je od dítěte.

8x výškově polohovatelná opěrka hlavy
Nová 8x výškově polohovatelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším stavebním prvkem ve skvělé ochraně proti bočnímu nárazu. Výška pásů se změní automaticky s polohou opěrky hlavy. Je to výrazné usnadnění pro rodiče, protože odpadá navlékání a vyvlékání pásu a je tím zabráněno překroucení pásu. Pásový systém Y se osvědčil právě u velmi malých dětí jako dobré a pohodlné bezpečnostní řešení.

Integrovaná sluneční stříška Cabrio XXL
Nová a obrovská sluneční stříška Cabrio XXL skýtá velký ochranný rádius proti slunečním paprskům a silnému větru. Je testována na UV 50+, nastavitelná do 4 stupňů a neviditelně zmizí za stínidlem, když už není potřeba.

Cestovní systém Cybex
Vajíčka Cybex se dají bez problému používat jako cestovní sada spolu s kočárky CYBEX Callisto, Topaz a Onyx, ale i kočárky jiných výrobců. Pomocí adaptérů se dají autosedačky Cybex používat s kočárky Callisto, Topaz a Onyx od Cybex, ale i kočárky např. od Bugaboo, Baby Jogger a Mamas&Papas. Cybex tím představuje lehký, flexibilní a místo šetřící cestovní systém do města i na cesty a otevírá rodičům novou dimenzi mobility.

Detaily:
• Rozměry: D 639 mm x Š 440 - 515 mm x V 558 mm
• Hmotnost: 4,8 kg
• Potah odnímatelný a šetrně pratelný na 30°C.
• Svrchní látka: 100% polyester; vycpávka: 100% polyuretanová pěna, podšívka: 100% polyester
• Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Příslušenství

Cena
2.980 Kč
Cena
1.290 Kč
Cena
855 Kč
Cena
1.150 Kč

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Aton 4 2016 Mars Red
MOC¹ 4.635 Kč
4.350 Kč