Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
cybex Aton 5 2017 Midnight Blue

cybex Aton 5 2017 Midnight Blue

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!
 • cybex Aton 5 2017 Stardust Black
 • cybex Aton 5 2017 Autumn Gold
 • cybex Aton 5 2017 Infra Red

3.590 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A190878

cybex Aton 5 2017 Midnight Blue
Třída 0+, 0 až 13 kg, od narození do ca. 18 měsíců

Pátá generace úspěšné autosedačky.
Zvláštní funkce, která garantuje pokud možno plochý úhel při ležení mezi hlavou, krkem a hrudním košem, zabrání přepadávání hlavičky vpřed a redukuje nebezpečí zadušení. Další funkce jako výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, které ještě vylepšují dobrou ochranu v případě nehody díky skořepině pohlcující energii v kombinaci s osvědčenou ochranou při bočním nárazu a velká sluneční stříška Cabrio XXL se spojují ve výbornou dětskou autosedačku pro novorozence a předčasně narozené děti. Vajíčko se upevňuje pásy auta nebo pomocí základny, která je k dostání jako příslušenství.

8x výškově polohovatelná opěrka hlavy
8x výškově polohovatelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším stavebním prvkem ve skvělé ochraně proti bočnímu nárazu.
Výška pásů se změní automaticky s polohou opěrky hlavy. Je to výrazné usnadnění pro rodiče, protože odpad navlékání a vyvlékání pásu a je tím zabráněno překroucení pásu. Pásový systém Y se osvědčil právě u velmi malých dětí jako dobré a pohodlné bezpečnostní řešení.

Ochrana při lineárním bočním nárazu (L.S.P. System)
Lineární ochrana proti bočnímu nárazu (L.S.P. systém) absorbuje síly bočního nárazu ve spojení se skořepinou pohlcující energii.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je odveden již první impuls nehody pomocí vyklapnutého chrániče a ten je absorbován pomocí flexibilní struktury materiálu skořepiny. Flexibilní struktura materiálu vajíčka absorbuje nárazové síly a odvádí je od dítěte.

Vyjímatelná vložka na sednutí

Díky vyjímatelné sedací vložce se dá úhel sezení přizpůsobit velikosti dítěte a tím zajistit téměř vodorovné ležení. Po vyjmutí sedací vložky mají i větší děti dostatek místa a pohodlí.

Cestovní systém Cybex
Pomocí adaptérů se dají autosedačky Cybex používat s kočárky od Cybex, ale i kočárky jiných výrobců. Vytvoří se tak praktická cestovní sada.

Integrovaná sluneční stříška Cabrio XXL
Nová a obrovská sluneční stříška Cabrio XXL skýtá velký ochranný rádius proti slunečním paprskům a silnému větru. Je testována na UV 50+, nastavitelná do 4 stupňů a neviditelně zmizí za stínidlem, když už není potřeba.

Další funkce:
 • Měkce polstrovaná sedací vložka: délkově a výškově polohovatelná, novorozenecká vložka spojená s opěrkou hlavy
 • Y pásy
Technické detaily:
 • Rozměry (D/Š/V): 640x 430 x 390 - 560 mm
 • Hmotnost: 4,8 kg
 • Potah odnímatelný a šetrně pratelný na 30°C.
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Příslušenství

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Cybex

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


cybex Aton 5 2017 Midnight Blue
3.590 Kč