Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
cybex Aton 5 2017 Stardust Black

cybex Aton 5 2017 Stardust Black

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 2 kusy k dispozici!
 • cybex Aton 5 2017 Graphite Black
 • cybex Aton 5 2017 Autumn Gold
 • cybex Aton 5 2017 Infra Red
 • cybex Aton 5 2017 Midnight Blue

3.590 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A190872

cybex Aton 5 2017 Stardust Black
TřÝda 0 , 0 až 13 kg, od narozenÝ do ca. 18 měsÝců

Pátá generace úspěšnÚ autosedačky.
ZvláštnÝ funkce, která garantuje pokud možno plochř úhel při leženÝ mezi hlavou, krkem a hrudnÝm košem, zabránÝ přepadávánÝ hlavičky vpřed a redukuje nebezpečÝ zadušenÝ. DalšÝ funkce jako vřškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovanřm vedenÝm pásů, kterÚ ještě vylepšujÝ dobrou ochranu v přÝpadě nehody dÝky skořepině pohlcujÝcÝ energii v kombinaci s osvědčenou ochranou při bočnÝm nárazu a velká slunečnÝ střÝška Cabrio XXL se spojujÝ ve vřbornou dětskou autosedačku pro novorozence a předčasně narozenÚ děti. VajÝčko se upevnuje pásy auta nebo pomocÝ základny, která je k dostánÝ jako přÝslušenstvÝ.

8x vřškově polohovatelná opěrka hlavy
8x vřškově polohovatelná opěrka hlavy s integrovanřm vedenÝm pásů je dalšÝm stavebnÝm prvkem ve skvělÚ ochraně proti bočnÝmu nárazu.
Vřška pásů se změnÝ automaticky s polohou opěrky hlavy. Je to vřraznÚ usnadněnÝ pro rodiče, protože odpad navlÚkánÝ a vyvlÚkánÝ pásu a je tÝm zabráněno překroucenÝ pásu. Pásovř systÚm Y se osvědčil právě u velmi malřch dětÝ jako dobrÚ a pohodlnÚ bezpečnostnÝ řešenÝ.

Ochrana při lineárnÝm bočnÝm nárazu (L.S.P. System)
LineárnÝ ochrana proti bočnÝmu nárazu (L.S.P. systÚm) absorbuje sÝly bočnÝho nárazu ve spojenÝ se skořepinou pohlcujÝcÝ energii.
DÝky revolučnÝmu L.S.P. systÚmu (Linear Side-impact Protection) je odveden již prvnÝ impuls nehody pomocÝ vyklapnutÚho chrániče a ten je absorbován pomocÝ flexibilnÝ struktury materiálu skořepiny. FlexibilnÝ struktura materiálu vajÝčka absorbuje nárazovÚ sÝly a odvádÝ je od dÝtěte.

VyjÝmatelná vložka na sednutÝ

DÝky vyjÝmatelnÚ sedacÝ vložce se dá úhel sezenÝ přizpůsobit velikosti dÝtěte a tÝm zajistit tÚměř vodorovnÚ leženÝ. Po vyjmutÝ sedacÝ vložky majÝ i většÝ děti dostatek mÝsta a pohodlÝ.

CestovnÝ systÚm Cybex
PomocÝ adaptÚrů se dajÝ autosedačky Cybex použÝvat s kočárky od Cybex, ale i kočárky jinřch vřrobců. VytvořÝ se tak praktická cestovnÝ sada.

Integrovaná slunečnÝ střÝška Cabrio XXL
Nová a obrovská slunečnÝ střÝška Cabrio XXL skřtá velkř ochrannř rádius proti slunečnÝm paprskům a silnÚmu větru. Je testována na UV 50 , nastavitelná do 4 stupnů a neviditelně zmizÝ za stÝnidlem, když už nenÝ potřeba.

DalšÝ funkce:
 • Měkce polstrovaná sedacÝ vložka: dÚlkově a vřškově polohovatelná, novorozenecká vložka spojená s opěrkou hlavy
 • Y pásy
TechnickÚ detaily:
 • Rozměry (D/Š/V): 640x 430 x 390 - 560 mm
 • Hmotnost: 4,8 kg
 • Potah odnÝmatelnř a šetrně pratelnř na 30°C.
 • Tento vřrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Příslušenství

Cena
2.790 Kč
Cena
2.990 Kč
Cena
999 Kč
Cena
564 Kč
Cena
989 Kč
Cena
139 Kč

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


cybex Aton 5 2017 Stardust Black
3.590 Kč