Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Carry Cot M Autumn Gold

CYBEX Carry Cot M Autumn Gold

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • CYBEX Carry Cot M Grape Juice
  • CYBEX Carry Cot M Grape Juice

MOC¹ 4.363 Kč
3.890 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 473 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135613

CYBEX Carry Cot M Autumn Gold
BezpečÝ a pohodlÝ do prvnÝch měsÝců života. Hluboká korbička Cybex M je lehká a pohodlná. Pohodlná, extra široká matrace zajistÝ ergonomicky správnou a pohodlnou polohu na spánek. SlunečnÝ střÝška XXL chránÝ přes sluncem s ochrannřm faktorem UVP 50 , před větrem a deštěm. Korbička M se hodÝ na všechny kočárky Cybex M.

Příslušenství

Cena
565 Kč
Cena
300 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Carry Cot M Autumn Gold
MOC¹ 4.363 Kč
3.890 Kč