Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Cybex GOLD Aton 5 2018 Passion Pink Purple

Cybex GOLD Aton 5 2018 Passion Pink Purple

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 10 kusy k dispozici!
 • cybex Aton 5 2017 Midnight Blue
 • cybex GOLD Aton 5 Manhattan Grey - mid grey 2018
 • Cybex GOLD Aton 5 2018 Denim Blue
 • Cybex Aton 5 Gold Line 2018 - Pepper Black

3.590 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A219405

Cybex GOLD Aton 5 2018 Passion Pink Purple
Třída 0+, 0 až 13 kg, od narození do ca. 18 měsíců

Pátá generace úspěšné autosedačky.
Unikátní funkce, která zajišťuje pokud možno rovný úhel při ležení mezi hlavou, krkem a hrudním košem, zabrání přepadávání hlavičky vpřed a redukuje nebezpečí zadušení. Další funkcí je výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která díky skořepině pohlcující energii v kombinaci s osvědčenou ochranou při bočním nárazu ještě více vylepšuje ochranu v případě nehody, a velká sluneční stříška Cabrio XXL tvoří výbornou dětskou autosedačku pro novorozence a předčasně narozené děti. Sedačka se upevňuje pásy auta nebo pomocí základny, která je k dostání jako příslušenství.

8x výškově polohovatelná opěrka hlavy
8x výškově polohovatelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším stavebním prvkem skvělé ochrany proti bočnímu nárazu.
Výška pásů se změní automaticky s polohou opěrky hlavy. To znamená výrazné usnadnění pro rodiče, neboť odpadá zapínání a odepínání pásů a tím se vyloučí jejich překroucení. Pásový systém Y se osvědčil právě u velmi malých dětí jako dobré a pohodlné bezpečnostní řešení.

Ochrana při lineárním bočním nárazu (systém L.S.P.)
Lineární ochrana proti bočnímu nárazu (L.S.P. systém) absorbuje síly bočního nárazu ve spojení se skořepinou pohlcující energii.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je odveden již první náznak nárazu pomocí chrániče a dále je absorbován pružnou konstrukcí materiálu skořepiny. Pružná konstrukce materiálu vajíčka absorbuje nárazové síly a odvádí je od dítěte.

Vyjímatelná sedací vložka
Jednou z největších výzev, kterým čelí bezpečnostní inženýrství, je co nejlepší přeprava předčasně narozených dětí a velmi malých novorozenců, jejichž svaly na krku a reflexy nejsou dosud dostatečně vyvinuty. U těchto dětí může během spánku dojít k naklonění hlavičky dopředu, což může vést k vážným problémům s dýcháním.
Společně s německými lékařskými specialisty a porodními asistentkami a s přihlédnutím k výsledkům mnoha testů byla vyvinuta nová funkce, která umožňuje co nejotevřenější úhel mezi hlavou, krkem a hrudníkem. Díky vyjímatelné sedací vložce lze úhel sezení přizpůsobit velikosti dítěte a tím zajistit téměř vodorovné ležení. Po vyjmutí sedací vložky mají i větší děti dostatek místa a pohodlí.

Cestovní systém Cybex
Pomocí adaptérů lze autosedačky Cybex používat s kočárky Cybex i s kočárky jiných výrobců. Vytvoří se tak praktická cestovní sada.

Integrovaná sluneční stříška Cabrio XXL
Nová a velká sluneční stříška Cabrio XXL poskytuje ochranu proti slunečním paprskům a silnému větru. Je testována na UV 50+, nastavitelná do 4 stupňů a lze ji snadno složit za clonu, pokud není používána.

Další funkce:
 • Měkce polstrovaná sedací vložka: délkově a výškově polohovatelná, novorozenecká vložka spojená s opěrkou hlavy
 • pásy Y
Technické detaily:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 640x 430 x 390 - 560 mm
 • Hmotnost: 4,8 kg
 • Potah je odnímatelný a lze jej šetrně prát na 30°C.
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Příslušenství

Cena
2.990 Kč
Cena
168 Kč
Cena
675 Kč
Cena
655 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Cybex

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Cybex GOLD Aton 5 2018 Passion Pink Purple
3.590 Kč