Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Juno 2-fix 2016 Mars Red

CYBEX Juno 2-fix 2016 Mars Red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Manhattan Grey
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Princess Pink
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Olive Khaki
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Phantom Grey

5.790 Kč
5.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 700 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150124

CYBEX Juno 2-fix 2016 Mars Red
Třída 1, 9 - 18 kg, od ca. 9 měsíců do 4 let

Inženýři ze Cybex dlouho pracovali na řešení, kde by mohli nabídnout maximální bezpečnost autosedačky 1. třídy, která je umístěna ve směru jízdy. Výsledek nese název Juno 2-fix. Tato autosedačka od CYBEX má hloubkově nastavitelný patentovaný pultík, který se dá nastavit podle velikosti dítěte. Rozhodně dítě neutlačuje. Funguje jako nafouknutý airbag. Mj. završuje bezpečnostní balíček rozšířená ochrana při lineárním bočním nárazu a systém ISOFIX Connest. Nastavitelná opěrka hlavy přesně podle velikosti dítěte a nastavení do lehu a cirkulace vzduchu zajištují příjemný komfort.

Nastavitelný bezpečnostní pultík
Hloubkově nastavitelný, patentovaný bezpečnostní pultík dětské autosedačky skýtá dítěti podstatně více volnosti horní části těla a v případě frontálního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy pětibodových pásů. Nárazové síly se rozdělí na bezpečnostním pultíku a prostřednictvím materiálů, které pohlcují energii. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a pomáhá výrazně redukovat nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti týlu a ramen i vnitřní orgány jsou chráněny.

Optimalizovaná ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. SYSTEM PLUS)
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) na včasně zachycena nárazová energie. Síla postranního nárazu je systematicky odbouraná lineární řetězovou reakcí přes postranní chrániče a chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

ISOFIX CONNECT
Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Autosedačka se dá ale snadno použít i v případě, že Vaše auto není vybaveno Isofixem.

Další funkce:
• 8x výškově nastavitelná opěrka hlavy
• Změna polohy do lehu
• Systém cirkulace vzduchu
• Nízká hmotnost: pro snadnou výměnu mezi auty

Detaily:
• Rozměry: D 400 mm x Š 550 mm x V 610 - 660 mm
• Hmotnost: 6,7 kg
• Potah odnímatelný a šetrně pratelný na 30°C.
• Svrchní látka: 100% polyester; vycpávka: 100% polyuretanová pěna, podšívka: 100% polyester
• Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Juno 2-fix 2016 Mars Red
5.790 Kč
5.090 Kč