Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Juno 2-fix 2016 Olive Khaki

CYBEX Juno 2-fix 2016 Olive Khaki

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Happy Black
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Mars Red
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Manhattan Grey
  • CYBEX Juno 2-fix 2016 Royal Blue

MOC¹ 5.726 Kč
5.390 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 336 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150123

CYBEX Juno 2-fix 2016 Olive Khaki
TřÝda 1, 9 - 18 kg, od ca. 9 měsÝců do 4 let

Inženřři ze Cybex dlouho pracovali na řešenÝ, kde by mohli nabÝdnout maximálnÝ bezpečnost autosedačky 1. třÝdy, která je umÝstěna ve směru jÝzdy. Vřsledek nese název Juno 2-fix. Tato autosedačka od CYBEX má hloubkově nastavitelnř patentovanř pultÝk, kterř se dá nastavit podle velikosti dÝtěte. Rozhodně dÝtě neutlačuje. Funguje jako nafouknutř airbag. Mj. završuje bezpečnostnÝ balÝček rozšÝřená ochrana při lineárnÝm bočnÝm nárazu a systÚm ISOFIX Connest. Nastavitelná opěrka hlavy přesně podle velikosti dÝtěte a nastavenÝ do lehu a cirkulace vzduchu zajištujÝ přÝjemnř komfort.

Nastavitelnř bezpečnostnÝ pultÝk
Hloubkově nastavitelnř, patentovanř bezpečnostnÝ pultÝk dětskÚ autosedačky skřtá dÝtěti podstatně vÝce volnosti hornÝ části těla a v přÝpadě frontálnÝho nárazu nejvyššÝ mÝru bezpečnosti ve srovnánÝ s běžnřmi systÚmy pětibodovřch pásů. NárazovÚ sÝly se rozdělÝ na bezpečnostnÝm pultÝku a prostřednictvÝm materiálů, kterÚ pohlcujÝ energii. Tento systÚm se podobá nafouknutÚmu airbagu a pomáhá vřrazně redukovat nárazovÚ sÝly v přÝpadě nehody. Pás se nezařezává a citlivÚ oblasti třlu a ramen i vnitřnÝ orgány jsou chráněny.

Optimalizovaná ochrana při přÝmÚm bočnÝm nárazu (L.S.P. SYSTEM PLUS)
DÝky revolučnÝmu L.S.P. systÚmu (Linear Side-impact Protection) na včasně zachycena nárazová energie. SÝla postrannÝho nárazu je systematicky odbouraná lineárnÝ řetězovou reakcÝ přes postrannÝ chrániče a chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečnÚ pozice. ZejmÚna citlivá hlava a ramena jsou dÝky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostnÝ zóně dětskÚ autosedačky.

ISOFIX CONNECT
SystÚm ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Ramena jsou zakliknutÝm spojena s body Isofixu Vašeho auta. Autosedačka se dá ale snadno použÝt i v přÝpadě, že Vaše auto nenÝ vybaveno Isofixem.

DalšÝ funkce:
• 8x vřškově nastavitelná opěrka hlavy
• Změna polohy do lehu
• SystÚm cirkulace vzduchu
• NÝzká hmotnost: pro snadnou vřměnu mezi auty

Detaily:
• Rozměry: D 400 mm x Š 550 mm x V 610 - 660 mm
• Hmotnost: 6,7 kg
• Potah odnÝmatelnř a šetrně pratelnř na 30°C.
• SvrchnÝ látka: 100% polyester; vycpávka: 100% polyuretanová pěna, podšÝvka: 100% polyester
• Tento vřrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosÝm v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Juno 2-fix 2016 Olive Khaki
MOC¹ 5.726 Kč
5.390 Kč