Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Pallas-fix 2015 Gray Rabbit

CYBEX Pallas-fix 2015 Gray Rabbit

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Pallas-fix 2015 Purple Rain
  • CYBEX SILVER Pallas-fix 2015 Blue Moon
  • CYBEX Pallas-fix 2015 Rumba Red
  • CYBEX Pallas-fix 2015 Pure Black

MOC¹ 6.190 Kč
5.890 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 300 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A085351

CYBEX Pallas-fix 2015 Gray Rabbit
TřÝda 1/2/3, 9 - 36 kg, od ca. 9 měsÝců do 12 let

Dvě autosedačky v jedinÚ. CYBEX Pallas-fix se dá použÝvat po celřch přibližně 11 let. Když se použÝvá jako autosedačka třÝdy 1, použÝvá se s hloubkově nastavitelnřm bezpečnostnÝm pultÝkem, kterř podobně jako airbag rozdělÝ nárazovou energii přes velkou plochu pultÝku a odbourá ji dÝky materiálům pohlcujÝcÝm energii. Od zhruba 3 let dÝtěte se tato autosedačka přeměnÝ na autosedačku třÝdy 2/3 - CYBEX Solution X-fix. SystÚm Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užitÝ. Použitelná i v autech bez Isofixu.

Nastavitelnř bezpečnostnÝ pultÝk - nejvyššÝ bezpečnost bez utiskovánÝ dÝtěte
Hloubkově nastavitelnř, patentovanř bezpečnostnÝ pultÝk dětskÚ autosedačky skřtá dÝtěti podstatně vÝce volnosti hornÝ části těla a v přÝpadě frontálnÝho nárazu nejvyššÝ mÝru bezpečnosti ve srovnánÝ s běžnřmi systÚmy pětibodovřch pásů.
NárazovÚ sÝly se rozdělÝ na bezpečnostnÝm pultÝku a prostřednictvÝm materiálů, kterÚ pohlcujÝ energii. Tento systÚm se podobá nafouknutÚmu airbagu a pomáhá vřrazně redukovat nárazovÚ sÝly v přÝpadě nehody. Pás se nezařezává a citlivÚ oblasti třlu a ramen i vnitřnÝ orgány jsou chráněny.

Autosedačka 2-v-1 - uživatelská doba po 11 let
Tato autosedačka skřtá dlouhou dobu užitÝ po zhruba 11 let. V 1. třÝdě chránÝ hloubkově polohovatelnřm pultÝkem, kterř chránÝ před poraněnÝmi krčnÝ páteře v přÝpadě přednÝho nárazu podobně jako airbag, aniž by omezoval dÝtě. Autosedačka se dá pro přibližně třÝletÚ děti přeměnit na autosedačku třÝdy 2/3 z řady Solution.

L.S.P. SYSTEM - lineárnÝ ochrana při bočnÝm nárazu
NovodobÚ postrannÝ protektory absorbujÝ nárazovou energii již v časnÚm stádiu.
DÝky revolučnÝmu L.S.P. systÚmu (Linear.Side-impact.Protection) je sÝla bočnÝho nárazu systematicky odbourána v přÝmÚ řetězovÚ reakci přes chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečnÚ pozice. ZejmÚna citlivá hlava a ramena jsou dÝky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostnÝ zóně dětskÚ autosedačky.

Pohodlná změna do polohy na leženÝ - třÝda 1
Postará se o pohodovÚ cestovánÝ.
DÝky snadnÚmu nastavenÝ se dá autosedačka jednÝm pohybem nastavit zepředu do polohy pro leženÝ

3x naklápěcÝ opěrka hlavy - patentováno
SystÚm Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užitÝ. Ramena jsou zakliknutÝm spojena s body Isofixu Vašeho auta. Vřrobek se dá přirozeně použÝvat i v autech bez Isofixu.

Funkce:
• Isofix Connect: pro extra stabilitu a bezpečnost
• Naklonitelná zádová opěrka
• VyjÝmatelná vložka na sednutÝ
• Rozměry: D 45,5 x Š 47 x V 72-89 cm
• Hmotnost: 11 kg
• Potah pratelnř na 30 stupnů


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosÝm v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Příslušenství

Cena
127 Kč
Cena
40 Kč
Cena
80 Kč
Cena
120 Kč
Cena
229 Kč
Cena
280 Kč

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Pallas-fix 2015 Gray Rabbit
MOC¹ 6.190 Kč
5.890 Kč