Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Pallas-fix 2015 Purple Rain

CYBEX Pallas-fix 2015 Purple Rain

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • CYBEX SILVER Pallas-fix 2015 Blue Moon
  • CYBEX Pallas-fix 2015 Rumba Red
  • CYBEX Pallas-fix 2015 - Cobblestone
  • CYBEX Pallas-fix 2015 Gray Rabbit

5.490 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A085348

CYBEX Pallas-fix 2015 Purple Rain
Bezpečnost ve dvojitém balení
Cybex Pallas-fix se používá jako autosedačka 1. třídy s bezpečnostním pultíkem, který je bezpečnější než běžné pásy autosedačky. Po snadném přestavění získáte Cybex Solution X-fix 2./3. třídy.

2 autosedačky v jedné
Autosedačka Pallas-fix má ve třídě I novodobý bezpečnostní pultík a dává Vám tak jako autosedačka 2 v 1 dlouhou dobu užívání po 11 let. Několika úkony z ní vytvoříte od 3 let dítěte (od 15 kg) autosedačku třídy II/III Solution X-fix.

Nastavitelný bezpečnostní pultík
Novodobý, hloubkově nastavitelný, patentovaný bezpečnostní pultík autosedačky dává dítěti více volnosti horní části těla a v případě předního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými pásovými systémy autosedaček. Nárazová energie se rozdělí přes velkou plochu pultíku a je odbourána materiály, které pohlcují energii. Tento systém je imitací nafouklého airbagu. Pás se nezařezává a citlivý týl a ramena dítěte jsou chráněny.

Pohodlné nastavení polohy na ležení
V 1. třídě se dá autosedačka pohodlně - zepředu přivézt do polohy na ležení.

ISOFIX CONNECT
Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Výrobek se dá přirozeně používat i v autech bez Isofixu.

Další funkce:
• 3x naklopitelná opěrka hlavy
• 11x výškově nastavitelná opěrka hlavy
• Naklonitelná zádová opěrka
• Sedací vložka pro optimální uzpůsobení velikosti dítěte
• Nízká hmotnost pro snadnou výměnu mezi auty

Rozměry:
455 mm x 47 cm x 72 - 89 cm
Hmotnost: 11 kg / 24,2 lbs

Potah: pretelný v pračce na 30°


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Pallas-fix 2015 Purple Rain
5.490 Kč