Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Pallas M-fix 2016 Happy Black

CYBEX Pallas M-fix 2016 Happy Black

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Pallas M-fix 2016 Princess Pink
  • CYBEX Pallas M-fix 2016 Olive Khaki
  • CYBEX Pallas M-fix 2016 Mars Red

MOC¹ 8.181 Kč
7.490 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 691 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150086

CYBEX Pallas M-fix 2016 Happy Black
TřÝda 1/2/3, 9 - 36 kg, od ca. 9 měsÝců do 12 let

Jako člen cenami oceněnÚ řady Pallas roste Pallas M-fix s dÝtětem a skřtá tak bezpečnost po dlouhou dobu až 11 let.
V 1. třÝdě chránÝ hloubkově polohovatelnřm bezpečnostnÝm pultÝkem, kterř při přednÝm nárazu chránÝ podobně jako nafouknutř airbag před zraněnÝm krčnÝ páteře, aniž by omezoval dÝtě. Autosedačka se dá pro děti od ca. 3 let několika úkony přestavit na Solution M-fix. Dá se použÝvat i v autech bez Isofixu.

Hloubkově polohovatelnř bezpečnostnÝ pultÝk (třÝda 1)
Hloubkově polohovatelnř, patentovanř pultÝk chránÝ dÝtě v přÝpadě nehody, aniž by ho utiskoval.
NárazovÚ sÝly se rozdělÝ na bezpečnostnÝm pultÝku a prostřednictvÝm materiálů, kterÚ pohlcujÝ energii. Tento systÚm se podobá nafouknutÚmu airbagu a pomáhá vřrazně redukovat nárazovÚ sÝly v přÝpadě nehody. Pás se nezařezává a citlivÚ oblasti třlu a ramen i vnitřnÝ orgány jsou chráněny. Novř, jednou rukou polohovatelnř bezpečnostnÝ pultÝk se vřborně přizpůsobÝ tělu dÝtěte a skřtá navÝc podstatně vyššÝ volnost pohybu hornÝ části těla a v přÝpadě přednÝho nárazu nejvyššÝ mÝru bezpečnosti v porovnánÝ s běžnřmi pětibodovřmi pásy.

Autosedačka 2 v 1
Tato autosedačka roste s dÝtětem a skřtá dlouhou dobu užitÝ až po 11 let
V 1. třÝdě chránÝ hloubkově polohovatelnřm pultÝkem, kterř chránÝ před poraněnÝmi krčnÝ páteře v přÝpadě přednÝho nárazu podobně jako airbag, aniž by omezoval dÝtě. Autosedačka se dá pro děti od přibližně 3 let několika úkony přeměnit na autosedačku třÝdy 2/3 s řady Solution.

Individuálně nastavitelná ochrana v přÝpadě postrannÝho nárazu
DÝky individuálně nastavitelnÚmu L.S.P. systÚmu (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikajÝcÝ při nehodě včas absorbována.
SÝla bočnÝho nárazu je systematicky odbourána pomocÝ přÝdavnřch bezpečnostnÝch polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečnÚ pozice. L.S.P. chrániče se dajÝ individuálně nastavit a dajÝ se uzpůsobit velikosti auta.

Pohodlná, jednou rukou nastavitelná poloha na sezenÝ nebo leženÝ (třÝda 1)
Postará se o pohodovÚ cestovánÝ.
DÝky pohodlnÚ změně se dá autosedačka jednÝm úkonem na přednÝ straně nastavit do polohy na leženÝ.

3x nakláněcÝ opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcÝ opěrka hlavy Cybex garantuje optimálnÝ ochranu v přÝpadě bočnÝho nárazu.
Patentovaná nakláněcÝ opěrka hlavy přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnÚmu padánÝ hlavy vpřed během spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v přÝpadě bočnÝho nárazu, protože hlava zůstane v bezpečnÚ zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skřtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyššÝ mÝru bezpečnosti ve srovnánÝ s běžnřmi systÚmy.

ISOFIX CONNECT
SystÚm ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Ramena jsou zakliknutÝm spojena s body Isofixu Vašeho auta. Autosedačka se dá ale snadno použÝt i v přÝpadě, že Vaše auto nenÝ vybaveno Isofixem.

DalšÝ funkce:
• Skořepina absorbujÝcÝ energii: FlexibilnÝ struktura materiálu absorbuje nárazovÚ sÝly
• Optimalizovanř odvětrávacÝ systÚm Podporuje přÝjemnÚ tělesnÚ klima

Detaily:
• Rozměry: D 454 mm x Š 540 mm x V 700 mm
• Hmotnost: 9,3 kg
• Potah se dá prát na 30°C
• SvrchnÝ látka: 100% polyester; podšÝvka: 100% polyuretanová pěna
• Tento vřrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosÝm v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Pallas M-fix 2016 Happy Black
MOC¹ 8.181 Kč
7.490 Kč