Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Solution M 2016 Olive Khaki

CYBEX Solution M 2016 Olive Khaki

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Solution M 2015 Autumn Gold
  • CYBEX Solution M 2016 Happy Black
  • CYBEX Solution M 2016 Mars Red
  • CYBEX Solution M 2016 Royal Blue

MOC¹ 4.363 Kč
3.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 373 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150103

CYBEX Solution M 2016 Olive Khaki
TřÝda 2/3, 15 - 36 kg, od ca. 3 let do 12 let

Solution M přesvědčÝ vřbornřmi bezpečnostnÝmi funkcemi, inovativnÝmi vlastnostmi pro pohodlÝ a skvělou funkčnostÝ.
NejdůležitějšÝ prvek v bezpečnostnÝm konceptu řady Solution je patentovaná, sklopná opěrka hlavy. Ta zabranuje nebezpečnÚ padánÝ hlavy dÝtěte směrem vpřed během spánku Individuálně nastavitelnř L.S.P. systÚm Plus s energii absorbujÝcÝmi postrannÝmi chrániči zajistÝ nejlepšÝ ochranu při bočnÝm nárazu. Vysokř komfort nabÝzÝ vřškově nastavitelná opěrka hlavy, sklonitelná zádová opěrka , extra širokř polštářek na sezenÝ a v neposlednÝ řadě i lehká hmotnost.

3x nakláněcÝ opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcÝ opěrka hlavy Cybex garantuje optimálnÝ ochranu v přÝpadě bočnÝho nárazu.
Patentovaná nakláněcÝ opěrka hlavy přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnÚmu padánÝ hlavy vpřed během spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v přÝpadě bočnÝho nárazu, protože hlava zůstane v bezpečnÚ zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skřtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyššÝ mÝru bezpečnosti ve srovnánÝ s běžnřmi systÚmy.

Individuálně nastavitelná ochrana v přÝpadě postrannÝho nárazu
DÝky individuálně nastavitelnÚmu L.S.P. systÚmu (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikajÝcÝ při nehodě včas absorbována.
SÝla bočnÝho nárazu je systematicky odbourána pomocÝ přÝdavnřch bezpečnostnÝch polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečnÚ pozice. L.S.P. chrániče se dajÝ individuálně nastavit a dajÝ se uzpůsobit velikosti auta.

OptimálnÝ odvětrávacÝ systÚm
OptimálnÝ odvětrávacÝ systÚm je zárukou přÝjemnÚho tělesnÚho klimatu i v horkřch dnech.
StavebnÝm prvkem balÝčku pro většÝ pohodlÝ je sÝt ventilačnÝch kanálků, která procházÝ zádovou opěrkou a sedačkou. Zajištuje přÝjemnÚ klima i v horkřch dnech.

12x vřškově nastavitelná opěrka hlavy
12x vřškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimálnÝ růst s dÝtětem a maximálnÝ bezpečnost
12x vřškovÚ nastavenÝ zajištuje, že autosedačka roste s dÝtětem a je tak použitelná po dlouhou dobu. Chrániče hlavy rostou s osobnÝmi prostorovřmi potřebami dÝtěte.

DalšÝ funkce:
• Extra širokř a hlubokř polštářek na sezenÝ S extra měkkřm polstrovánÝm
• Polohovatelná zádová opěrka: skvěle se přizpůsobÝ autosedadlu
• Skořepina absorbujÝcÝ energii: FlexibilnÝ struktura materiálu absorbuje nárazovÚ sÝly

Detaily:
• Rozměry: D 414 mm x Š 540 mm x V 620 - 820 mm
• Hmotnost: 5,2 kg
• Potah se dá prát na 30°C
• SvrchnÝ látka: 100% polyester; podšÝvka: 100% polyuretanová pěna
• Tento vřrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosÝm v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Solution M 2016 Olive Khaki
MOC¹ 4.363 Kč
3.990 Kč