Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
cybex Solution M-fix 2017 Infra Red
Momentálně vyprodáno

cybex Solution M-fix 2017 Infra Red

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!


Popis výrobku

Číslo výrobku: A190850

cybex Solution M-fix 2017 Infra Red
Třída 2/3, 15 - 36 kg, od ca. 3 let do 12 let

Solution M-fix se stal vítězem v testu ve třídě 2/3 s výsledkem dobrý (1,8) ve vydání 06/2015 Stiftung Warentest (stejné body jako jeden další výrobce). Nejnovější člen osvědčené řady Solution přesvědčí inovativními bezpečnostními a komfortními funkcemi.

Cybex M-fix disponuje stejně jako jiné autosedačky ze série Cybex Solution patentovanou, naklopitelnou opěrkou hlavy, které zabrání nebezpečnému přepadení hlavy dopředu během spánku dítěte.
Nejdůležitější prvek v bezpečnostním konceptu řady Solution je patentovaná, sklopná opěrka hlavy. Ta zabranuje nebezpečné padání hlavy dítěte směrem vpřed během spánku Individuálně nastavitelná ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. System Plus) dává bezpečnost na nejvyšší úrovni. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost dětské autosedačky. Použitelná i v autech bez Isofixu.

3x naklápěcí opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Patentovaná nakláněcí opěrka hlavy přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnému padání hlavy vpřed během spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

Individuálně nastavitelná ochrana v případě postranního nárazu
Díky individuálně nastavitelnému L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikající při nehodě včas absorbována.
Síla bočního nárazu je systematicky odbourána pomocí přídavných bezpečnostních polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. L.S.P. chrániče se dají individuálně nastavit a dají se uzpůsobit velikosti auta.

Optimální odvětrávací systém
Optimální odvětrávací systém je zárukou příjemného tělesného klimatu i v horkých dnech.
Do balíčku prvků zajištujících pohodlí patří sítka z ventilačních kanálků, která prochází stavebními prvky zádové opěrky a sedačky. Zajištuje příjemné klima i v horkých dnech.

12x výškově nastavitelná opěrka hlavy
12x výškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimální růst s dítětem a maximální bezpečnost
12x výškové nastavení zajištuje, že autosedačka roste s dítětem a je tak použitelná po dlouhou dobu. Chrániče hlavy rostou s osobními prostorovými potřebami dítěte.

Isofix Connect
Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost.
Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Ramena se dají snadno zasunout, takže můžete autosedačku používat i v autech, která nejsou Isofixem vybavena.

Další funkce:
  • Extra široký a hluboký polštářek na sezení s extra měkkým polstrováním
  • Polohovatelná zádová opěrka: skvěle se přizpůsobí autosedadlu
  • Skořepina absorbující energii: Flexibilní struktura materiálu absorbuje nárazové síly
Detaily:
  • Rozměry (D/Š/V): 414 mm x 540 mm x 620 - 820 mm
  • Hmotnost: 5,8 kg
  • Potah se pere na 30 °C
  • Svrchní látka: 100 % polyester; vycpávka: 100 % polyuretanová pěna
  • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.