Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
cybex Solution M-fix 2017 Midnight Blue

cybex Solution M-fix 2017 Midnight Blue

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 9 kusy k dispozici!
 • cybex Solution M-fix 2017 Manhattan Grey
 • cybex Solution M-fix 2017 Infra Red
 • cybex Solution M-fix 2017 Graphite Black
 • cybex Solution M-fix 2017 Autumn Gold

MOC¹ 5.181 Kč
4.590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 591 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A190851

cybex Solution M-fix 2017 Midnight Blue
TřÝda 2/3, 15 - 36 kg, od ca. 3 let do 12 let

Solution M-fix se stal vÝtězem v testu ve třÝdě 2/3 s vřsledkem dobrř (1,8) ve vydánÝ 06/2015 Stiftung Warentest (stejnÚ body jako jeden dalšÝ vřrobce). NejnovějšÝ člen osvědčenÚ řady Solution přesvědčÝ inovativnÝmi bezpečnostnÝmi a komfortnÝmi funkcemi.

Cybex M-fix disponuje stejně jako jinÚ autosedačky ze sÚrie Cybex Solution patentovanou, naklopitelnou opěrkou hlavy, kterÚ zabránÝ nebezpečnÚmu přepadenÝ hlavy dopředu během spánku dÝtěte.
NejdůležitějšÝ prvek v bezpečnostnÝm konceptu řady Solution je patentovaná, sklopná opěrka hlavy. Ta zabranuje nebezpečnÚ padánÝ hlavy dÝtěte směrem vpřed během spánku Individuálně nastavitelná ochrana při přÝmÚm bočnÝm nárazu (L.S.P. System Plus) dává bezpečnost na nejvyššÝ úrovni. SystÚm Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost dětskÚ autosedačky. Použitelná i v autech bez Isofixu.

3x naklápěcÝ opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát naklápěcÝ opěrka hlavy Cybex garantuje optimálnÝ ochranu v přÝpadě bočnÝho nárazu.
Patentovaná nakláněcÝ opěrka hlavy přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnÚmu padánÝ hlavy vpřed během spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v přÝpadě bočnÝho nárazu, protože hlava zůstane v bezpečnÚ zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skřtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyššÝ mÝru bezpečnosti ve srovnánÝ s běžnřmi systÚmy.

Individuálně nastavitelná ochrana v přÝpadě postrannÝho nárazu
DÝky individuálně nastavitelnÚmu L.S.P. systÚmu (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikajÝcÝ při nehodě včas absorbována.
SÝla bočnÝho nárazu je systematicky odbourána pomocÝ přÝdavnřch bezpečnostnÝch polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečnÚ pozice. L.S.P. chrániče se dajÝ individuálně nastavit a dajÝ se uzpůsobit velikosti auta.

OptimálnÝ odvětrávacÝ systÚm
OptimálnÝ odvětrávacÝ systÚm je zárukou přÝjemnÚho tělesnÚho klimatu i v horkřch dnech.
Do balÝčku prvků zajištujÝcÝch pohodlÝ patřÝ sÝtka z ventilačnÝch kanálků, která procházÝ stavebnÝmi prvky zádovÚ opěrky a sedačky. Zajištuje přÝjemnÚ klima i v horkřch dnech.

12x vřškově nastavitelná opěrka hlavy
12x vřškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimálnÝ růst s dÝtětem a maximálnÝ bezpečnost
12x vřškovÚ nastavenÝ zajištuje, že autosedačka roste s dÝtětem a je tak použitelná po dlouhou dobu. Chrániče hlavy rostou s osobnÝmi prostorovřmi potřebami dÝtěte.

Isofix Connect
SystÚm ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost.
Ramena jsou zakliknutÝm spojena s body Isofixu Vašeho auta. Ramena se dajÝ snadno zasunout, takže můžete autosedačku použÝvat i v autech, která nejsou Isofixem vybavena.

DalšÝ funkce:
 • Extra širokř a hlubokř polštářek na sezenÝ s extra měkkřm polstrovánÝm
 • Polohovatelná zádová opěrka: skvěle se přizpůsobÝ autosedadlu
 • Skořepina absorbujÝcÝ energii: FlexibilnÝ struktura materiálu absorbuje nárazovÚ sÝly
Detaily:
 • Rozměry (D/Š/V): 414 mm x 540 mm x 620 - 820 mm
 • Hmotnost: 5,8 kg
 • Potah se pere na 30 °C
 • SvrchnÝ látka: 100 % polyester; vycpávka: 100 % polyuretanová pěna
 • Tento vřrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


cybex Solution M-fix 2017 Midnight Blue
MOC¹ 5.181 Kč
4.590 Kč