Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Solution X 2015 Gray Rabbit

CYBEX Solution X 2015 Gray Rabbit

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Solution X 2015 Cobblestone
  • CYBEX Solution X 2015 Rumba Red
  • CYBEX Solution X 2015 Blue Moon

MOC¹ 4.200 Kč
2.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.210 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A085357

CYBEX Solution X 2015 Gray Rabbit
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Novodobý bezpečnostní koncept dětské autosedačky CYBEX Solution X dítě optimálně chrání při každém typu nárazu. Obsahuje naklápěcí opěrku hlavy, která zabranuje nebezpečnému přepadávání hlavy dopředu ve spánku a také revoluční lineární ochranu při bočním nárazu (L.S.P. System).

3x naklápěcí opěrka hlavy - patentováno
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Opěrka přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnému padání hlavy dopředu ve spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

L.S.P. SYSTEM - lineární ochrana při bočním nárazu
Novodobé postranní protektory absorbují nárazovou energii již v časném stádiu.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear.Side-impact.Protection) je síla bočního nárazu systematicky odbourána v přímé řetězové reakci přes chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

11x výškově nastavitelné - pro optimální růst spolu s dítětem
11x výškově nastavitelné pro nejlepší sezení a maximální bezpečnost.
Výšková nastavitelnost se postará o růst s dítětem a extrémně dlouhou dobu užití autosedačky. Chrániče hlavy a ramen rostou s osobními potřebami dítěte na prostor.

Funkce:
• Pohodlný polštářek na sezení
• Nakloniteln zádová opěrka
• Nízká hmotnost: pro snadnou výměnu mezi auty
• 11x výškové nastavení: chrániče hlavy a ramen rostou s osobními potřebami dítěte na prostor
• 3x naklápěcí opěrka hlavy
• Lineární ochrana při bočním nárazu
• Rozměry: D 45 x Š 47 x V 66-82 cm
• Hmotnost: 5,7 kg
• Potah pratelný na 30 stupnů

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Solution X 2015 Gray Rabbit
MOC¹ 4.200 Kč
2.990 Kč