Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Solution X 2015 Rumba Red

CYBEX Solution X 2015 Rumba Red

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 15 kusy k dispozici!
 • CYBEX Solution X 2015 Gray Rabbit
 • CYBEX Solution X 2015 Blue Moon
 • CYBEX Solution X 2015 Cobblestone

MOC¹ 3.817 Kč
2.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 827 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146224

CYBEX Solution X 2015 Rumba Red
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Novodobý bezpečnostní koncept dětské autosedačky Cybex Solution X chrání dítě optimálně před každým typem nárazu. Obsahuje naklápěcí opěrku hlavy, která zabranuje nebezpečnému přepadávání hlavy dopředu ve spánku a také revoluční lineární ochranu při bočním nárazu (L.S.P. System).

3x naklonitelná opěrka hlavy - patentováno
Patentovaná, 3x nakloniteln opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Opěrka přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnému padání hlavy dopředu ve spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

L.S.P. systém - lineární ochrana při bočním nárazu
Novodobé postranní protektory absorbují nárazovou energii již v časném stádiu.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear.Side-impact.Protection) je síla bočního nárazu systematicky odbourána v přímé řetězové reakci přes chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citliv hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

11x výškově polohovatelná - pro optimální růst s dítětem
11x výškově nastavitelné pro nejlepší sezení a maximální bezpečnost.
Výšková nastavitelnost se postará o růst s dítětem a extrémně dlouhou dobu užití autosedačky. Chrániče hlavy a ramen rostou s osobními potřebami dítěte na prostor.

Funkce:
 • Pohodlný polštářek na sezení
 • Nakláněcí zádová opěrka
 • Nízká hmotnost: pro snadnou výměnu mezi auty
 • 11x výškově polohovatelná: Ochrana hlavy a ramen roste s osobní prostorovou potřebou dítěte
 • 3x naklápěcí opěrka hlavy
 • Lineární ochrana při bočním nárazu
 • Rozměry: D 45 x Š 47 x V 66 - 82 cm
 • Hmotnost: 5,7 kg
 • Potah pratelný na 30 stupnů

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Solution X 2015 Rumba Red
MOC¹ 3.817 Kč
2.990 Kč