Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Solution X-fix 2015 Blue Moon

CYBEX Solution X-fix 2015 Blue Moon

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

3.900 Kč
3.590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 310 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A085366

CYBEX Solution X-fix 2015 Blue Moon
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Nový Solution X-Fix staví na oceněné technologii Solution X a rozšiřuje ji o sytém "Isofix connect".

Kromě patentované, 3x naklápěcí opěrce hlavy, která zabranuje nebezpečnému padání hlavy dopředu, garantuje systém Isofix Connect zvýšenou bezpečnost a stabilitu. L.S.P. systém absorbuje sílu bočního nárazu již v jejím raném stádiu a chrání citlivou oblast hlavy a ramenou. Použití možné i bez Isofixu.

Isofix Connect - pro extra stabilitu a bezpečnost
Systém Isofix Connect zlepšuje stabilitu a bezpečí po celou dobu užití a sice pomocí snadného zaklapnutí.
Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Ramena se dají snadno zasunout, takže můžete autosedačku používat i v autech, která nejsou Isofixem vybavena.

3x naklápěcí opěrka hlavy - patentováno
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Opěrka přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnému padání hlavy dopředu ve spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

L.S.P. SYSTEM - lineární ochrana při bočním nárazu
Novodobé postranní protektory absorbují nárazovou energii již v časném stádiu.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear.Side-impact.Protection) je síla bočního nárazu systematicky odbourána v přímé řetězové reakci přes chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

Funkce:
• 11x výškové nastavení: chrániče hlavy a ramen rostou s osobními potřebami dítěte na prostor
• Naklonitelná zádová opěrka
• Pohodlný polštářek na sezení
• ISOFIX Connect System
• 3x naklápěcí opěrka hlavy
• Ochrana proti bočnímu nárazu
• Rozměry: D 45 x Š 47 x V 66-82 cm
• Hmotnost: 7 kg
• Potah pratelný na 30 stupnů


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Solution X-fix 2015 Blue Moon
3.900 Kč
3.590 Kč