Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CYBEX Solution X2-fix 2015 Blue Moon

CYBEX Solution X2-fix 2015 Blue Moon

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • CYBEX Solution X2-fix 2015 Cobblestone
  • CYBEX Solution X2-fix 2015 Rumba Red

MOC¹ 5.280 Kč
3.590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.690 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A114041

CYBEX Solution X2-fix 2015 Blue Moon
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Nejdůležitější prvek v bezpečnostním konceptu řady Solution je patentovaná, sklopná opěrka hlavy. Ta zabranuje nebezpečné padání hlavy dítěte směrem vpřed během spánku Jako nový bezpečnostní prvek nabízí Solution X2-fix navíc postranní chrániče, které podobně jako postranní airbagy včas absorbují nárazovou energii. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost dětské autosedačky. Použitelná i v autech bez Isofixu.

3x naklápěcí opěrka hlavy - patentováno
Patentovaná, třikrát naklápěcí opěrka hlavy Cybex garantuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Opěrka přemistuje těžiště hlavy dozadu a zabranuje tak nebezpečnému padání hlavy dopředu ve spánku. Jen tak je chráněna citlivá hlavy a krk v případě bočního nárazu, protože hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy skýtá pohodlnou polohu ve spánku a nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými systémy.

Optimalizovan ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. SYSTEM PLUS)
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) na včasně zachycena nárazová energie.
Síla postranního nárazu je systematicky odbouraná lineární řetězovou reakcí přes postranní chrániče a chrániče ramen a hlavy. Zároven je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citliv hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

Isofix Connect - pro extra stabilitu a bezpečnost
Systém Isofix Connect zlepšuje stabilitu a bezpečí po celou dobu užití a sice pomocí snadného zaklapnutí.
Ramena jsou zakliknutím spojena s body Isofixu Vašeho auta. Autosedačka se dá ale snadno použít i v případě, že Vaše auto není vybaveno Isofixem.

Další funkce:
• 11x výškově nastaviteln opěrka hlavy Pro optimální růst s dítětem
• Sklopitelná opěrka zad
• Pohodlný polštářek na sezení

Detaily:
• Rozměry: D 450 mm x Š 555 mm x V 660 - 820 mm
• Hmotnost: 7 kg
• Potah se dá prát na 30°C
• Svrchní látka: 100% polyester; podšívka: 100% polyuretanová pěna
• Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.


Je vhodná tato autosedačka do Vašeho auta? Zkontrolujte si to prosím v seznamu typů aut. Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Cybex
Cybex:

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


CYBEX Solution X2-fix 2015 Blue Moon
MOC¹ 5.280 Kč
3.590 Kč