Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dětská toaleta Reer Sitzfritz (4411.2)

Dětská toaleta Reer Sitzfritz (4411.2)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
  • Perletově bÝlá dětská toaleta Reer Sitzfritz (4411.0)
  • Modrá dětská toaleta Reer Sitzfritz (4411.1)

400 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A018928

Dětská toaleta Reer Sitzfritz (4411.2)
Pomůže Vašemu dÝtěti se osamostatnit. Bezpečná, stabilnÝ, pohodlná a čistá

Velká podobnost s toaletou pro dospělÚ vede malÚ děti k napodobovánÝ. To zvyšuje akceptaci tÚto toalety dÝtětem a usnadnÝ přechod od plenek.

ErgonomickÚ a hygienickÚ přednosti
DÝky vyjÝmatelnÚ mÝse může dÝtě samo vyhodit jeho ¹vřsledkyÅ do velkÚho záchodu dospělřch. To zvyšuje pocit úspěchu a sebejistoty dÝtěte.
DětskÚ WC se skládá ze 4 jednotlivřch dÝlů, kterÚ jsou vyrobeny z vysoce hodnotnÚho polypropylenu (PP). WC je ergonomicky tvarovanÚ a nabÝzÝ optimálnÝ vřšku na sezenÝ pro děti mezi 2-5 roky. Záchodovř poklop se dá odklopit. Tak stejně se dá hornÝ dÝl toalety otevřÝt pro čištěnÝ a odstraněnÝ dětskřch ¹odpadůÅ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dětská toaleta Reer Sitzfritz (4411.2)
400 Kč