Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dětské křeslo CHICCO TWIST Tobacco

Dětské křeslo CHICCO TWIST Tobacco

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

1.699 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A061853

Dětské křeslo CHICCO TWIST Tobacco
CHICCO

Hrací deka
Číslo výrobku: 069028

Nová, polstrovaná deka s veselými vzory, zářivými barvami a měkkým polštářkem ve tvaru ježka. Hrací hrazdička a hudební konzole nabízejí dítěti mnoho možností zábavy. Hrazdička má 7 zavěšených figurek v kreativních barevných kombinacích, které podněcují dítě k natahování se po nich a hraní si. Elektronická hrací konzole barevně září, obsahuje 25 minut hudby a různých zvukových efektů. Přípojka na Mp3 přehrávač (přehrávač není součástí dodávky).

Elektronická hrací konzole
Integrované, pestré světlo
25 minut hudby a zvukových efektů
Se 7 zavěšenými figurkami
Průměr: 85 cm
Vhodné pro děti od narození.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Dětské křeslo CHICCO TWIST Tobacco
1.699 Kč