Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dětskř záchod se stupÝnkem FUNNY Kiddyloo - modro-zelenř

Dětskř záchod se stupÝnkem FUNNY Kiddyloo - modro-zelenř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

609 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A004460

Dětskř záchod se stupÝnkem FUNNY Kiddyloo - modro-zelenř
Vřškově polohovatelnř dětskř záchod Kiddyloo

Bezpečná cesta k přechodu od plenek na záchod

DÝky tomuto praktickÚmu záchodu ¹trůnÝÅ děti bezpečně a pyšně na toaletě. Už jsou za námi časy, kdy se dÝtě dávalo na nočnÝk nebo ho rodiče vysazovali na záchod a přidržovali.

NynÝ může jÝt bez problÚmu každÚ dÝtě na záchod. Nohy jsou protiskluzovÚ a vřškově nastavitelnÚ, takže dětskř záchod stabilně držÝ na VašÝ toaletě.

O bezpečnost se postarajÝ anatomicky tvarovanÚ sedátko s vysokou zádovou opěrkou a pohodlnÚ opěrky pro ruce. DÝky matnÚmu sedátku se dÝtě k desce ¹nepřilepÝÅ. DÝky nastavenÝ stupÝnku do 2 poloh se dá stupátko přizpůsobit vřšce dÝtěte.

ŠirokÚ nohy a stupátko s protiskluzovou vrstvou dajÝ dětskÚ toaletě a dÝtěti vÝce bezpečÝ. Velmi praktickÚ je, že schodky se dajÝ odpojit od sedátka, takže můžete např. na cestách použÝvat jen sedátko.

Pokud ho zrovna nepotřebujete, dá se složit a skladně uschovat.
Dětská toaleta je ze stabilnÝ umělÚ hmoty a lehce se čistÝ. Mohou ji použÝvat děti od 18 měsÝců do 4 let.

Praktická dvojitá funkce: Dětská toaleta se stupátkem a dětskÚ sedátko na záchod v jednom.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Dětskř záchod se stupÝnkem FUNNY Kiddyloo - modro-zelenř
609 Kč