Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DětskÚ křeslo CHICCO TWIST Tobacco

DětskÚ křeslo CHICCO TWIST Tobacco

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

1.699 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A061853

DětskÚ křeslo CHICCO TWIST Tobacco
CHICCO

HracÝ deka
ČÝslo vřrobku: 069028

Nová, polstrovaná deka s veselřmi vzory, zářivřmi barvami a měkkřm polštářkem ve tvaru ježka. HracÝ hrazdička a hudebnÝ konzole nabÝzejÝ dÝtěti mnoho možnostÝ zábavy. Hrazdička má 7 zavěšenřch figurek v kreativnÝch barevnřch kombinacÝch, kterÚ podněcujÝ dÝtě k natahovánÝ se po nich a hranÝ si. Elektronická hracÝ konzole barevně zářÝ, obsahuje 25 minut hudby a různřch zvukovřch efektů. PřÝpojka na Mp3 přehrávač (přehrávač nenÝ součástÝ dodávky).

Elektronická hracÝ konzole
IntegrovanÚ, pestrÚ světlo
25 minut hudby a zvukovřch efektů
Se 7 zavěšenřmi figurkami
Průměr: 85 cm
VhodnÚ pro děti od narozenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DětskÚ křeslo CHICCO TWIST Tobacco
1.699 Kč