Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dětský dřez na mytí nádobí BRIO

Dětský dřez na mytí nádobí BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.272 Kč
989 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 283 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A037728

Dětský dřez na mytí nádobí BRIO
Dětský dřez na mytí nádobí
Číslo výrobku: 31358

Hurá, je čas umýt nádobí!
Rozšiř svou kuchyn BRIO o tento nový dřez na nádobí. Výborně se hodí ke sporáku BRIO. Otoč dřevěnými knoflíky nebo kohoutkem nebo otevři dvířka skřínky, abys tam ukryl nebo objevil různé věci. Tím podpoříte fantazii každého dítěte.

Rozměry: 32,2 x 29,4 x 58,7 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Dětský dřez na mytí nádobí BRIO
MOC¹ 1.272 Kč
989 Kč