Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dětský sporák BRIO - černý

Dětský sporák BRIO - černý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.400 Kč
1.299 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A021821

Dětský sporák BRIO - černý
Černý dětský sporák
Číslo výrobku: 31356

Klasický, robustní sporák BRIO.
Hračka, na kterou může být člověk pyšný! Dřevěná hračka od BRIO je obohacením dětského pokoje. Veselé hračky z dětství žijí dál v příští generaci.
Sporák je robustně postaven a má pohyblivý regulátor a 4 velké, nastavitelné, otočné knoflíky. Dřevo je tak dlouho broušeno, až je hladké a na dotek měkké, pak je nalakováno, až září.
Rozměry: 40 x 30 cm

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Dětský sporák BRIO - černý
MOC¹ 1.400 Kč
1.299 Kč