Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Dětský záchod se stupínkem FUNNY Kiddyloo - černo-bílý (7040)
Momentálně vyprodáno

Dětský záchod se stupínkem FUNNY Kiddyloo - černo-bílý (7040)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
615 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A018253

Dětský záchod se stupínkem FUNNY Kiddyloo - černo-bílý (7040)
Výškově polohovatelný dětský záchod Kiddyloo

Bezpečná cesta k přechodu od plenek na záchod

Díky tomuto praktickému záchodu ¹trůníÅ děti bezpečně a pyšně na toaletě. Už jsou za námi časy, kdy se dítě dávalo na nočník nebo ho rodiče vysazovali na záchod a přidržovali.

Nyní může jít bez problému každé dítě na záchod. Nohy jsou protiskluzové a výškově nastavitelné, takže dětský záchod stabilně drží na Vaší toaletě.

O bezpečnost se postarají anatomicky tvarované sedátko s vysokou zádovou opěrkou a pohodlné opěrky pro ruce. Díky matnému sedátku se dítě k desce ¹nepřilepíÅ. Díky nastavení stupínku do 2 poloh se dá stupátko přizpůsobit výšce dítěte.

Široké nohy a stupátko s protiskluzovou vrstvou dají dětské toaletě a dítěti více bezpečí. Velmi praktické je, že schodky se dají odpojit od sedátka, takže můžete např. na cestách používat jen sedátko.

Pokud ho zrovna nepotřebujete, dá se složit a skladně uschovat.
Dětská toaleta je ze stabilní umělé hmoty a lehce se čistí. Mohou ho používat děti od 18 měsíců do 4 let.

Praktická dvojitá funkce: Dětská toaleta se stupátkem a dětské sedátko na záchod v jednom.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.