DIFRAX 1-2-3 Kroužek na lahvičku S Natural

DIFRAX 1-2-3 Kroužek na lahvičku S Natural

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 164 Kč
123 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111089

DIFRAX 1-2-3 Kroužek na lahvičku S Natural
Tento kroužek 1-2-3 od Difrax usnadňuje nastavení polohy savičky 1-2-3 na dětských lahvičkách Difrax. Kroužek je vhodný na lahvičku S Natural 170 ml a 250 ml v kombinaci s dávkovací savičkou Natural.

Díky savičce 1 - 2 - 3 si dítě rychle zvykne na pití z jedné lahvičky. Savička je velmi podobná mateřskému prsu. Je kulatá a má tvar bradavky, je vyrobena z měkkého, bezpečného silikonu. Kvůli těmto faktům se dá dobře kombinovat kojení a krmení z lahvičky. Navíc sami určujete rychlost a množství stravy a to i během krmení.

Používejte speciální kroužek 1-2-3, aby byla savička dobře umístěna. Dbejte na označení čárkami na savičce. Smyslem věci je, aby čárky byly pod nosíkem dítěte.

I = čárka je vodorovně - tak vytéká nejméně stravy
II = čárka je zešikma - vytéká o něco více stravy
III = svisle - tak je dírka největší

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX 1-2-3 Kroužek na lahvičku S Natural
MOC¹ 164 Kč
123 Kč