DIFRAX BtoB Odsávačka

DIFRAX BtoB Odsávačka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 5.155 Kč
4.125 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.030 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A110458

DIFRAX BtoB Odsávačka
Odsávačka Difrax je velmi přátelská uživateli a umožňuje Vám delší odsávání. Odsávačka není vůbec nápadná, protože zvon se nachází v podprsenkce a odsávačka je velmi tichá. Další předností je, že Vám během odsávání zůstávají ruce volné, což je praktické na cestách, v autě, při práci nebo doma.

Těšte se na tiché a diskrétní odsátí, při kterém máte ruce volné. Odsávačku můžete zcela nenápadně používat, protože se zvon odsávačka dá nosit pod oblečením. Odsátí probíhá proto velmi diskrétně. Že přitom máte obě ruce volné, je další přednost. Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum TNO dokázala, že Difrax BtoB je tišší než Medela Swing a Avent SC302.

Po zapnutí se podněcuje reflex spouštěcí tok mléka. Po 3 minutách se odsávačka automaticky přepne do odsávacího modu, ale dá se na něj přepnout ještě dřív. Sílu odsávání můžete sami nastavit, existuje 8 různých stupňů. Použití s dětskou lahvičkou Difrax S Natural 170 ml a 250 ml.

Odsávačka funguje na baterie a el. proud. Uživatelsky přátelská odsávačka byla konstruována tak, aby mohly ženy odsávat tak dlouho, jak chtějí. Doporučení: Když jste během odsávání uvolněná, teče Vaše mléko lépe.

• Volné ruce a tišší
• Odsávání tam a tehdy, když Vám to nejlépe vyhovuje
• Diskrétní, protože se zvon odsávačky dá během odsávání nosit pod oblečením

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX BtoB Odsávačka
MOC¹ 5.155 Kč
4.125 Kč