difrax Dental Silikon dudlík Miami 18+ měsíců 2 ks
Momentálně vyprodáno

difrax Dental Silikon dudlík Miami 18+ měsíců 2 ks

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

229 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223494

difrax Dental Silikon dudlík Miami 18+ měsíců 2 ks
Velmi odolný dudlík Difrax Dental 18+ měsíců uspokojí sací potřebu Vašeho dítěte. Dudlík má velkou plastovou část a sačí část je zcela vyplněna silikonem, takže nelze tak jednoduše prokousnout. První krok k odnaučení na dudlík pro další životní fázi.

Jedinečný dudlík má plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte. Prohlubeň pod nosem, aby dítě mohlo volně dýchat. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastová část neobtiskla na část kolem úst. Dental model byl vyroben za pomoci týmu lékařů a dětských zubařů. Rovná sací část tlačí proti jazyku a oblé strany leží na dásnách. Sací část dudlíku 18+ měsíců je zcela vyplněna a masivní. Super první krok k odnaučení na dudlík.

Cucání dudlíku uklidňuje, uvolňuje a utišuje Vaše dítě. Dudlíky dirfax jsou dostání v mnoha stylových motivech a různých velikostech.

Detaily:
  • Dentální dudlík podporuje rozvoj svalů patra, jazyka a čelisti
  • Díky plastové části ve tvaru motýlka zůstává nos volný.
  • Optimální cirkulace vzduchu zabraňuje podráždění kůže.
  • Sací část je zcela vyplněna.
Obsah dodávky:
  • 2x dudlík difrax Dental Silikon 18+ měsíců
Upozornění: Každý dudlík by se měl vždy za 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený. Když dítě dudlík prokousne, dejte mu kousátko a dudlík již nepoužívejte.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.