DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Pipo" barevný
Momentálně vyprodáno

DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Pipo" barevný

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 115 Kč
111 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114926

DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Pipo" barevný
Zvláštní přírodní dudlík Difrax 18+ měsíců uspokojí sací potřebu Vašeho dítěte. Sací část je kulatá a proto je tento dudlík vhodný obzvláště pro děti, kteří si rádi otáčejí sami dudlík v puse. Velká vrchní plastová část a zcela vyplněná sací část jsou vhodné pro děti od 18 měsíců.

Jedinečný dudlík má plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte. Prohlubeň pod nosem pro volnost dýchání dítěte. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastová část neobtiskla na část kolem úst. Savička dudlíku 18+měsíců je zcela vyplněna a je masivní. První krok pro odvyknutí na dudlík.

Cucání dudlíku uklidňuje, uvolňuje a utišuje Vaše dítě. Difax dudlíky jsou k dostání v mnoha velikostech a jsou zdobeny různými motivy . Upozornění: Každý dudlík by ste měli každých 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený.

• Díky plastové části ve tvaru motýlka zůstává nos volný.
• Optimální cirkulace vzduchu zabraňuje podráždění kůže.
• Zcela vyplněná sací část je vhodná pro odvyknutí na dudlík.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.