Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Safari", modrý

DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Safari", modrý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!
  • DIFRAX Natural Dudlík silikonový Special 12+ m

MOC¹ 115 Kč
111 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A114939

DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Safari", modrý
Difrax Natural dudlík 12+ měsíců v modré barvě se žirafami uspokojí sací potřebu Vašeho dítěte. Sací část je kulatá a proto je tento dudlík vhodný obzvláště pro děti, kteří si rádi otáčejí sami dudlík v puse. Velk vrchní plastová část a půl naplněn sací část jsou vhodné pro děti od 12 měsíců.

Jedinečný dudlík m plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte. Prohluben pod nosem pro volnost dýchání dítěte. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastov část neobtiskla na část kolem úst. Sací část dudlíku 12+měsíců je trošku tvrdší než dudlíky od 6+měsíců, ale měkčí nez dudlíky 18+měsíců. První krok pro odvyknutí na dudlík.

Cucání dudlíku uklidnuje, uvolnuje a utišuje Vaše dítě. Difax dudlíky jsou k dostání v mnoha velikostech a jsou zdobeny různými motivy . Upozornění: Každý dudlík by se měl každých 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený.

• Díky plastové části ve tvaru motýlka zůstává nos volný.
• Optimální cirkulace vzduchu zabranuje podráždění kůže.
• Půl naplněná sací část odnaučuje dítě na dudlík.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX Dudlík Dental 18+ měsíců "Safari", modrý
MOC¹ 115 Kč
111 Kč