DIFRAX Dudlík Natural novorozenec, 0-3 měsíců "Puru" modrý
Momentálně vyprodáno

DIFRAX Dudlík Natural novorozenec, 0-3 měsíců "Puru" modrý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
99 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A112457

DIFRAX Dudlík Natural novorozenec, 0-3 měsíců "Puru" modrý
Dudlík Natural, novorozenec od Difrax s pěknými modrými puntíky uspokojuje sací potřebu Vašeho dítěte. Sací část je kulatá a proto je tento dudlík vhodný obzvláště pro děti, kteří si rádi otáčejí sami dudlík v puse. Velká plastová část a sací část je specielně vyrobena pro novorozence.

Jedinečný dudlík má plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte. Prohlubeň pod nosem pro volnost dýchání dítěte. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastová část neobtiskla na část kolem úst.

Cucání dudlíku uklidňuje, uvolňuje a utišuje Vaše dítě. Difax dudlíky jsou k dostání v mnoha velikostech a jsou zdobeny různými motivy . Upozornění: Každý dudlík by se měl každých 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený.

• Díky plastové části ve tvaru motýlka zůstává nos volný.
• Optimální cirkulace vzduchu zabraňuje podráždění kůže.
• Vyninuto od Difrax za pomoci týmu lékařů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.