Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DIFRAX DudlÝk Natural 6  měsÝců, "3D" modro/zelenř

DIFRAX DudlÝk Natural 6 měsÝců, "3D" modro/zelenř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!
  • DIFRAX Natural DudlÝk silikonovř Special 6  m

MOC¹ 115 Kč
111 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A112541

DIFRAX DudlÝk Natural 6 měsÝců, "3D" modro/zelenř
Difrax Natural dudlÝk 6 měsÝců v zajÝmavÚm designu uspokojÝ sacÝ potřebu Vašeho dÝtěte. SacÝ část je kulatá a proto je tento dudlÝk vhodnř obzvláště pro děti, kteřÝ si rádi otáčejÝ sami dudlÝk v puse. Velká vrchnÝ plastová část a sacÝ část jsou vhodnÚ pro děti od 6 měsÝců.

Jedinečnř dudlÝk má plastovou část ve tvaru motřlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dÝtěte. Prohluben pod nosem pro volnost dřchánÝ dÝtěte. DÝrky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudánÝ plastová část neobtiskla na část kolem úst.

CucánÝ dudlÝku uklidnuje, uvolnuje a utišuje Vaše dÝtě. Difax dudlÝky jsou k dostánÝ v mnoha velikostech a jsou zdobeny různřmi motivy . UpozorněnÝ: Každř dudlÝk by se měl každřch 6 třdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sacÝ část, aby se vědělo, že dudlÝk nenÝ poškozenř.

• DÝky plastovÚ části ve tvaru motřlka zůstává nos volnř.
• OptimálnÝ cirkulace vzduchu zabranuje podrážděnÝ kůže.
• Vyninuto od Difrax za pomoci třmu lÚkařů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX DudlÝk Natural 6 měsÝců, "3D" modro/zelenř
MOC¹ 115 Kč
111 Kč