% Sleva na dětský pokoj %
Sleva na dětský pokoj
SLEVA 10%
KZ117337
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
DIFRAX Natural Dudlík silikonový na noc 12+ m
Momentálně vyprodáno

DIFRAX Natural Dudlík silikonový na noc 12+ m

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 150 Kč
137 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128730

DIFRAX Natural Dudlík silikonový na noc 12+ m
• Difrax dudlík Natural 12 - 18 měsíců se savičkou ve tvaru mateřské bradavky
• Byl vyvinut společně se zubními lékaři
• Speciální destička ve tvaru motýlka nechává nosík volný

Jedinečný dudlík má plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte. Prohlubeň pod nosem pro volnost dýchání dítěte. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastová část neobtiskla na část kolem úst. Sací část dudlíku 12+měsíců je trošku tvrdší než dudlíky od 6+měsíců, ale měkčí nez dudlíky 18+měsíců. První krok pro odvyknutí na dudlík.

Cucání dudlíku uklidňuje, uvolňuje a utišuje Vaše dítě. Difax dudlíky jsou k dostání v mnoha velikostech a jsou zdobeny různými motivy . Upozornění: Každý dudlík by se měl každých 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.