Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DIFRAX Natural Dudlík silikonový Special 6+ m

DIFRAX Natural Dudlík silikonový Special 6+ m

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 145 Kč
137 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128719

DIFRAX Natural Dudlík silikonový Special 6+ m
Jedinečný dudlík má plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte. Prohluben pod nosem pro volnost dýchání dítěte. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastová část neobtiskla na část kolem úst.

Cucání dudlíku uklidnuje, uvolnuje a utišuje Vaše dítě. Difax dudlíky jsou k dostání v mnoha velikostech a jsou zdobeny různými motivy . Upozornění: Každý dudlík by se měl každých 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX Natural Dudlík silikonový Special 6+ m
MOC¹ 145 Kč
137 Kč