difrax Natural Silikon dudlík Gold 18+ měíců 2 ks
Momentálně vyprodáno

difrax Natural Silikon dudlík Gold 18+ měíců 2 ks

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
239 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223475

difrax Natural Silikon dudlík Gold 18+ měíců 2 ks
Difrax Natural dudlík 18+ měsíců uspokojí sací potřebu Vašeho dítěte. Tento dudlík je symetrický a bude proto miminkem rychle rozpoznán a snadno akceptován. Velká vrchní plastová část a zcela vyplněná sací část jsou vhodné pro děti od 18 měsíců.

Jedinečný dudlík má plastovou část ve tvaru motýlka, tak aby perfektě pasoval na obličej Vašeho dítěte.
Prohlubeň pod nosem pro volnost dýchání dítěte. Dírky pro správnou cirkulaci vzduchu a aby se během dudání plastová část neobtiskla na část kolem úst.

Savička dudlíku 18+měsíců je zcela vyplněna a je masivní. První krok k odvyknutí na dudlík. Cucání dudlíku uklidňuje, uvolňuje a utišuje Vaše dítě.

Detaily:
  • Dudlík Natural má přirozený tvar bradavky a miminka ho rychle akceptují.
  • Díky plastové části ve tvaru motýlka zůstává nos volný.
  • Optimální cirkulace vzduchu zabraňuje podráždění kůže.
  • Věkové doporučení: Od 18 měsíců
Obsah dodávky:
  • 2x difrax Natural Silikon dudlík
Upozornění: Každý dudlík by se měl vždy za 6 týdnů vyměnit. Doporučuje se, denně zatáhnout za sací část, aby se vědělo, že dudlík není poškozený.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.