Dnes u nás vítězí slevy!
U nás vítězí slevy!
SLEVA AŽ
980 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bílá
Momentálně vyprodáno

DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bílá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 273 Kč
246 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 27 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111576

DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bílá
Bílá Difrax lahvička S Natural je velmi oblíbená u miminka i rodičů. Důležitými důvody jsou tvar S lahvičky a speciální antikolikový ventil. Tím nemůže v lahvičce vzniknout vakuum a je zajištěn permanentní průtok stravy. Antikoliková lahvička ve tvaru S se dá používat od narození a skvěle se hodí v kombinaci s kojením. Konstantní tok stravy zabrání vzniku břišních křečí a bolestí břicha.

Jedinečná lahvička ve tvaru S se dá okamžitě používat i u předčasně narozených dětí. Díky odšroubovatelnému dnu se dá snadno čistit a pohodlně plnit zamraženým mateřským mlékem. Můžete také přímo do S lahvičky odsát mléko odsávačkou BtoB od Difrax.

Speciální antikolikový ventil zajistí, že v lahvičce nevznikne vakuum a je zajištěn neustálý průtok stravy lahvičkou. Tím bude dítě méně trpět na žaludeční křeče, méně vyplivávat a brkat. Lahvička S má podstatnou přednost: Díky jedinečnému tvaru garantuje optimální polohu při pití a zlepšenou polohu při sezení pro Vás. Je tím pádem první lahvičkou, která usnadňuje situaci jak krmenému miminku tak Vám.

Lahvička Difrax jsou k dostání v různých veselých barvách.

Doporučení: Pro ohřátí S lahvičky vyvinul Difrax vhodnou ohřívačku S lahví. Tím dosáhne mléko během 3 minut teplotu 37 °C (jako je teplota mateřského mléka).

• Nižší riziko křečí v břiše, vyplivování a blinkání.
• Ergonomický tvar garantuje optimální polohu pití.
• Výborně se hodí pro kombinování kojení a krmení z lahvičky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.