Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bÝlá

DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bÝlá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • DIFRAX S-Babyflasche Natural 250ml boy

MOC¹ 273 Kč
246 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 27 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A111576

DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bÝlá
BÝlá Difrax lahvička S Natural je velmi oblÝbená u miminka i rodičů. Důležitřmi důvody jsou tvar S lahvičky a speciálnÝ antikolikovř ventil. TÝm nemůže v lahvičce vzniknout vakuum a je zajištěn permanentnÝ průtok stravy. Antikoliková lahvička ve tvaru S se dá použÝvat od narozenÝ a skvěle se hodÝ v kombinaci s kojenÝm. KonstantnÝ tok stravy zabránÝ vzniku břišnÝch křečÝ a bolestÝ břicha.

Jedinečná lahvička ve tvaru S se dá okamžitě použÝvat i u předčasně narozenřch dětÝ. DÝky odšroubovatelnÚmu dnu se dá snadno čistit a pohodlně plnit zamraženřm mateřskřm mlÚkem. Můžete takÚ přÝmo do S lahvičky odsát mlÚko odsávačkou BtoB od Difrax.

SpeciálnÝ antikolikovř ventil zajistÝ, že v lahvičce nevznikne vakuum a je zajištěn neustálř průtok stravy lahvičkou. TÝm bude dÝtě mÚně trpět na žaludečnÝ křeče, mÚně vyplivávat a brkat. Lahvička S má podstatnou přednost: DÝky jedinečnÚmu tvaru garantuje optimálnÝ polohu při pitÝ a zlepšenou polohu při sezenÝ pro Vás. Je tÝm pádem prvnÝ lahvičkou, která usnadnuje situaci jak krmenÚmu miminku tak Vám.

Lahvička Difrax jsou k dostánÝ v různřch veselřch barvách.

DoporučenÝ: Pro ohřátÝ S lahvičky vyvinul Difrax vhodnou ohřÝvačku S lahvÝ. TÝm dosáhne mlÚko během 3 minut teplotu 37 °C (jako je teplota mateřskÚho mlÚka).

• NižšÝ riziko křečÝ v břiše, vyplivovánÝ a blinkánÝ.
• Ergonomickř tvar garantuje optimálnÝ polohu pitÝ.
• Vřborně se hodÝ pro kombinovánÝ kojenÝ a krmenÝ z lahvičky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX S Lahvička Natural 250ml bÝlá
MOC¹ 273 Kč
246 Kč