Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
DIFRAX S Lahvička Wide 200 ml Girl

DIFRAX S Lahvička Wide 200 ml Girl

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
  • DIFRAX S Lahvička Wide 200 ml šedá
  • DIFRAX S Lahvička Wide 200ml bÝlá
  • DIFRAX S lahvička Wide 200 ml Boy

MOC¹ 259 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 68 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A111126

DIFRAX S Lahvička Wide 200 ml Girl
Růžová lahvička Difrax S Wide 200 ml je velmi oblÝbená u rodičů i dětÝ. Důležitřmi důvody jsou tvar S lahvičky a speciálnÝ antikolikovř ventil. TÝm nemůže v lahvičce vzniknout vakuum a je zajištěn permanentnÝ průtok stravy. KonstantnÝ tok stravy zabránÝ vzniku břišnÝch křečÝ a bolestÝ břicha. Antikoliková lahvička ve tvaru S se dá použÝvat přÝmo od narozenÝ a skvěle se hodÝ v kombinaci s kojenÝm. Vhodná i pro použitÝ na kaši.

Jedinečná kojenecká lahvička S se dá použÝt i pro předčasně narozenÚ děti. DÝky odšroubovatelnÚmu dnu se dá snadno čistit a pohodlně plnit zamraženřm mateřskřm mlÚkem. Společně se savičkou Large se dá široká lahvička dobře použÝvat jako lahvička na kaši. SpeciálnÝ antikolikovř ventil zajistÝ, že v lahvičce nevznikne vakuum a je zajištěn neustálř průtok stravy lahvičkou. TÝm bude dÝtě mÚně trpět na žaludečnÝ křeče, mÚně vyplivávat a brkat. Lahvička S má podstatnou přednost: DÝky jedinečnÚmu tvaru garantuje optimálnÝ polohu při pitÝ a zlepšenou polohu při sezenÝ pro Vás. Je tÝm pádem prvnÝ lahvičkou, která usnadnuje situaci jak krmenÚmu miminku tak Vám. Lahvičky Difrax jsou k dostánÝ v různřch barvách a velikostech. DoporučenÝ: Pro ohřátÝ S lahvičky vyvinul Difrax vhodnou ohřÝvačku S lahvÝ. TÝm dosáhne mlÚko během 3 minut teplotu 37 °C (jako je teplota mateřskÚho mlÚka).

• NižšÝ riziko křečÝ v břiše, vyplivovánÝ a blinkánÝ.
• Ergonomickř tvar garantuje optimálnÝ polohu pitÝ.
• DÝky savičce Large se hodÝ i na kaši.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX S Lahvička Wide 200 ml Girl
MOC¹ 259 Kč
191 Kč