% Sleva na dětský pokoj %
Sleva na dětský pokoj
SLEVA 10%
KZ117337
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
DIFRAX S Lahvička Wide 200ml bílá

DIFRAX S Lahvička Wide 200ml bílá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 259 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 68 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111566

DIFRAX S Lahvička Wide 200ml bílá
Bílá lahvička Difrax S Wide 200 ml je velmi oblíbená u rodičů i dětí. Důležitými důvody jsou tvar S lahvičky a speciální antikolikový ventil. Tím nemůže v lahvičce vzniknout vakuum a je zajištěn permanentní průtok stravy. Konstantní tok stravy zabrání vzniku břišních křečí a bolestí břicha. Antikoliková lahvička ve tvaru S se dá používat přímo od narození a skvěle se hodí v kombinaci s kojením. Vhodná i pro použití na kaši.

Jedinečná kojenecká lahvička S se dá použít i pro předčasně narozené děti. Díky odšroubovatelnému dnu se dá snadno čistit a pohodlně plnit zamraženým mateřským mlékem. Společně se savičkou Large se dá široká lahvička dobře používat jako lahvička na kaši. Speciální antikolikový ventil zajistí, že v lahvičce nevznikne vakuum a je zajištěn neustálý průtok stravy lahvičkou. Tím bude dítě méně trpět na žaludeční křeče, méně vyplivávat a brkat. Lahvička S má podstatnou přednost: Díky jedinečnému tvaru garantuje optimální polohu při pití a zlepšenou polohu při sezení pro Vás. Je tím pádem první lahvičkou, která usnadňuje situaci jak krmenému miminku tak Vám. Lahvičky Difrax jsou k dostání v různých barvách a velikostech. Doporučení: Pro ohřátí S lahvičky vyvinul Difrax vhodnou ohřívačku S lahví. Tím dosáhne mléko během 3 minut teplotu 37 °C (jako je teplota mateřského mléka).

• Nižší riziko křečí v břiše, vyplivování a blinkání.
• Ergonomický tvar garantuje optimální polohu pití.
• Díky savičce Large se hodí i na kaši.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX S Lahvička Wide 200ml bílá
MOC¹ 259 Kč
191 Kč