DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Large 3m+ 2 ks
Momentálně vyprodáno

DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Large 3m+ 2 ks

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 164 Kč
123 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A110941

DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Large 3m+ 2 ks
Savička Difrax Wide Large na širokou lahvičku S je měkká a má kulatý tvar ženské bradavky. Protože je tak podobná mateřskému prsu, dá se kojení tak dobře kombinovat s krmením z lahvičky. Savička se dá dobře uchopit pusinkou a hodí se k rychlému si zvyknutí na lahvičku.

Savička Large je doporučena od 3 měsíců nebo pokud je tok stravy u savičky Medium příliš pomalý. Je ideální pro hustou tekutou stravu jako je kaše.

Doporučení: Se savičkou 1-2-3 a kroužkem 1-2-3 od Difrax určujete, jak rychle miminko pije - nastavitelné i během pití.

• Měkký, bezpečný silikon bez obsahu BPA
• Vyvinuto lékařským týmem
• Kompatibilní s lahvičkou Difrax S Wide

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.