DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Medium 3m+ 2 ks

DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Medium 3m+ 2 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

258 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A110939

DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Medium 3m+ 2 ks
Savička Difrax Wide Medium na širokou lahvičku S je měkká a má kulatý tvar ženské bradavky. Protože je tak podobná mateřskému prsu, dá se kojení tak dobře kombinovat s krmením z lahvičky. Savička se dá dobře uchopit pusinkou a hodí se k rychlému si zvyknutí na lahvičku.

Savička Medium je doporučena od 3 měsíců nebo když je tok se savičkou S příliš pomalý. Hodí se pro hustou a řídkou tekutou stravu jako je mléko (mateřské mléko nebo mléko z prášku) a kaše.

Doporučení: Se savičkou 1-2-3 a kroužkem 1-2-3 od Difrax určujete, jak rychle miminko pije - nastavitelné i během pití.

• Měkký, bezpečný silikon bez obsahu BPA
• Vyvinuto lékařským týmem
• Kompatibilní s lahvičkou Difrax S Wide

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

DIFRAX Silikonová savička Natural Wide Medium 3m+ 2 ks
258 Kč