Difrax Sterilizační box na dudlík bílý
Momentálně vyprodáno

Difrax Sterilizační box na dudlík bílý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 137 Kč
123 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 14 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A183109

Difrax Sterilizační box na dudlík bílý
S krabičkou na dudlík od Difrax můžete rychle, snadno a hygienicky dudlíky sterilizovat. Vyvaření dudlíků a sáviček chviličku trvá - s touto sterilizační krabičkou je vše hotovo ryhle a jistě. Je vhodná k přenosu dudlíků na cestách.

Vložte dovnitř dudlík, nebo dva a naplňte ji 10 ml vody, jak je vyznačeno. Zvřete krabičku víčkem a vložte do mikrovlnky. Mikrovlnku nastavte na 800 Watt a po 3 minutách jsou dudlíky sterilní. Nechte krabičku trochu vychladnout a vyjměte ji opatrně z mikrovlnky. Vylijte vodu z krabičky, pomůže Vám k tomu otvor na straně krabičky.
  • Vhodné na 2 dudlíky nebo běžné savičky na lahvičky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.